Лесно ли признавате грешките си и казвате ли "извинявай"?

  • 2 170
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 040
Лесно си признавам грешките, но трудно се извинявам.

# 16
  • Мнения: 157
Безгрешни хора няма.С времето се научих да се извинявам.

# 17
  • Мнения: 576
Да, според мен лесно казвам извинявай, но според мъжът ми трудно си признавам грешките newsm78
И при нас е така!

# 18
не не ми е лесно ,предпо4итам да си замъл4а и да се направя на непукист ,отколкото да се извиня  ...и си патя много де ,понякога ...ама пак не ми пука особено! абе кво да се прави ,да ме хване 4овек да ме застреля ,та да не се мъ4а! Hug Joy Joy Joy Joy

# 19
Не, знам че е грешка, но не мога да се променя.. аз съм Овен, само споменавам, не че това ще ме извини... Много трудно си признавам, и още по-трудно казвам Извинявай...

# 20
  • Мнения: 6 155
Когато съм сгрешила се извинявам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 451
Извинявам се, но наблягам на това да се старая да не ми се налага.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Не обичам да не съм права  Blush Съответно не обичам да признавам вина, грешки или пък да се извинявам  Crossing Arms Но ако става въпрос за нещо, което съм направила без да искам или засегнала някого не нарочно се извинявам, все пак върпрос на култура и възпитание е Naughty

# 23
  • Мнения: 2 292
да . не ме драzнят хора, които не се иzвиняват, но страшно ме драzни, когато критикувам (при това с право) някого и той много добре раzбира това, но първата реакция е да каже , да ама аz не ... да ама ти понеже ....

# 24
  • Мнения: 2 759
...но страшно ме драzни, когато критикувам някого и той много добре раzбира това, но първата реакция е да каже , да ама аz не ... да ама ти понеже ...

                      Начина по който критикуваш в много силна степен повлиява отговора, който ще получиш. Опитай да си по-внимателна  thumbsup

# 25
  • Мнения: 4 621
Трудно ми е, но го правя Peace

# 26
  • Мнения: 1 520
Да, правя го лесно. нямам скрупули, когато съм сбъркала да се извиня.
Ще ми се и другите по-често да постъпват така, но примера ми е вкъщи. Мъжът ми трудно признава грешки.

# 27
  • Мнения: 431
Аз съм от другата страна на хълма - извинявам се дори когато не съм виновна.

# 28
  • София
  • Мнения: 175
И на мен ми беше трудно да се извинявам, но с течение на времето установих, че да умееш да признаеш грешката си, да си понесеш последствията и да се извиниш - това е част от съзряването и определено сега вече се чувствам "съзряла"  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 079
Винаги, когато се наложи казвам "Извинявай", но понякога е трудно да ме убедят или аз самата да се убедя, че съм виновна .....  Blush
Просто внимавам винаги кога и какво говоря и правя, е, правя и грешки, естествено, но винаги, когато бъркам се извинявам! Peace Blush

Общи условия

Активация на акаунт