Ще се пръсна от фукня!

  • 5 376
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Качила съм само 4 кг.
След два дни правим 2 години навън, без сълзи и липса на кафенца, банички с извара, кифлички с мармалад...

След седмата става по-интересно!

# 76
  • Мнения: 7 837
След седмата става по-интересно!

Това, казват, важало и за брака  Simple Smile

# 77
2000 скоро няма да направя..Но пък си брандирах аватара  Laughing

Аз колкото и поста да си пиша си стоя на 10  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ма 'ич не ми и дреме...

И защо така?
нали и аз съм нова, не съм наясно
 newsm78

Ми явно не заслужавам повече от десет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green след малко пак ще пост-на и ще видиш к'ва котва съм пуснал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 78
  • Мнения: 677
2000 скоро няма да направя..Но пък си брандирах аватара  Laughing

Аз колкото и поста да си пиша си стоя на 10  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ма 'ич не ми и дреме...

И защо така?
нали и аз съм нова, не съм наясно
 newsm78

Брояча работи само ако си симпатичен на модките  Peace

# 79
  • Мнения: 4 138
След седмата става по-интересно!

Това, казват, важало и за брака  Simple Smile

след 7мата няма връщане назад. в брака има Joy

аз се фукам, че ми цъфна доматиту на терасата. ще гоним с него мухи. мъж ми така каза. той е видял коза за първи път на живо на 40. днес ми обясняваше, какви балконски домати и краставици ял преди да сме се познавали, сам ги бил отгледал. краставици еднометрови с еееееееееееееей такива листа. кво да се прави, кат не ходи човека за риба.........

# 80
2000 скоро няма да направя..Но пък си брандирах аватара  Laughing

Аз колкото и поста да си пиша си стоя на 10  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ма 'ич не ми и дреме...

И защо така?
нали и аз съм нова, не съм наясно
 newsm78

Брояча работи само ако си симпатичен на модките  Peace

'ше пра'име профсъюз май да си отстояваме правата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green к'ва е тая дискриминация #Crazy

Предполагам ще продължавам да съм с 10 ма както казах в'се тая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green То не е важно колко поста имам а к'во съм писал   Peace

# 81
  • Мнения: 25 846
Ооо, аз се чудя какви са тези "дълбокомислени" теми напоследък, напускани от Лиска, че и в Нашите деца гледам доста пописала, а то каква излезе работата. Тц, тц, тц...  Crossing Arms
Лисоооу, Лисоооу, и ти ли бройкаджийка излезе, Лисоооу???  ooooh!
В днешно време да нямаш доверие на никого вече...  Whistling И лисиците не са това, което изглеждат!  Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 3 099
Е, кво са - аз ли ще се окажа на безхаберното за звездички същество тук? Това липса на амбиция ли ще да е?
Лисьо, честито! Цяло съзвездие да си наредиш!

# 83
  • Мнения: 4 778
Гледам езика ти се е опнал със сант наред, що си траеш Mr. Green

# 84
  • Мнения: 5 468
Лисьо, честито! Цяло съзвездие да си наредиш!
Може би, след шестата звезда, трябва да се слага тиквен медал под ника. Щото сега, каквото и да правиш, повече от 6 звезди няма да имаш.

# 85
Ъъъъъъъ, понеже съм нов наоколо, да питам, че аз така съм учен от малък - Тук да не дават по някой лев за постове?  Mr. Green

# 86
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дават, разбира се.
Иначе за какво е всичко това, как мислиш?

# 87
  • Мнения: 3 423
Ъъъъъъъ, понеже съм нов наоколо, да питам, че аз така съм учен от малък - Тук да не дават по някой лев за постове?  Mr. Green

И аз се изфуках, като бях нова.
Добре дошъл! Питай Бу на лични.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 099
Гледам езика ти се е опнал със сант наред, що си траеш Mr. Green
Щото и опашката да си захапя, вас не мога да стигна по звездички... Но език вадя!

# 89
  • Мнения: 46 598
... А вие с какво ще се изфукате, а?

Виж аз колко имам  smile3560

Общи условия

Активация на акаунт