Доктор Константин Ставров - мнения и опит

  • 170
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
В момента си търся дерматолог, който да ми постави 1мл филър в устните. Моите са тънки и асиметрични по природа. Прегледах абсолютно всички специалисти в София и единствено ми допадна д-р Константин Ставров. Аз искам резултата да е видим, но не и патешки. Изглежда Ставров работи по точно такъв начин.

Търся жени, които са си правили устни при него и могат да споделят опит.


П.с много моля модераторите да не ми трият поста и да го слагат в сборната тема за естетични процедури, моето запитване заслужава отделна тема. Плюс това, така е много по-вероятно да получа отговор на своите въпроси, отколкото да се надявам някоя пациентка на въпросното лице да намери точно моя единичен коментар из цяла тема

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 233
Била съм при него, но за ботокс. Много приятен и премерен лекар. Обяснява подробно и определено гледа пациента му да изглежда естествено.

Общи условия

Активация на акаунт