На каква възраст родихте планираното си второ дете

  • 11 324
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 021
Надявам се да съм между 30 и 35, защото не искам да имат голяма разлика...

Също  Blush
Радвам се, че така си решила!  Wink
(доста чета и препрочитам темата ти в същия подфорум)

# 91
  • Мнения: 27 524
Радвам се, че така си решила!  Wink
(доста чета и препрочитам темата ти в същия подфорум)

 Heart Eyes Благодаря ти  Hug

# 92
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И двамата са ми планувани и искани.Втория го родих на 29г.,имат разлика 4г.5м. Wink

Блонди,и аз ти се радвам да знаеш!Човек с такава душа трябва да възпита и отгледа поне 2 деца! Hug

# 93
  • Мнения: 1 744
Когато дъщеря ми стана на 2 годинки, някак си изведнъж започнах да мисля, че много ми се иска и едно момченце. Толкова много, че на 28 години родих за втори път, само че две момченца. Mr. Green

# 94
  • Мнения: 287
Ха, и аз попадам в голямата графа! Първото го родих на 28 , а второто си бях решила когато имам първокласничка. Така и стана. На 34 родих второто си дете , а имах и помощничка на която мога да разчитам - каката.
Решавай и не отлагай - щом си се замислила, значи ще стане! Успех!

# 95
  • София
  • Мнения: 2 105
според плановете, които кроим (пу-пу-пу  Mr. Green ) трябва да е следващата година значи ще съм на 26

# 96
  • Мнения: 1 045
Ами живот и здраве след два месеца ще родя второто си дете и съм на 25  Peace Лично за себе си винаги съм искала да родя и двете си деца максимум до 27 години  Hug За мен е непонятно да създавам и отглеждам деца след 40-та си годишнина освен ако не са внуци  Laughing

# 97
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Първото на 23, второто на 27, третото на 29.

# 98
  • Мнения: 11 607
Първото на 23, второто на 27, третото на 29.


Ти като мене(почти)  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 99
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
На 20 родих сина ми.Когато беше на 8 месеца забременях за втори път,за съжаление пометнах и после трябваше да изчакаме.Малката се роди когато бях на22.

# 100
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Сега навърших 36 г. и работим за второ. Баткото го родих на 20 г.

# 101
  • Мнения: 5 391
Мислех децата ми да са с 3-4 години разлика, не съм изхождала от това аз на колко години ще бъда.
Обаче новото бебе ни изненада, вече го чакаме Grinning

# 102
# 103
  • Мнения: 469
Дъщеря си родих на 24г.,а синът на 27г.
Имат три и половина години разлика.Исках да е по-малка,но нещата не винаги стават според нашите желания.
Не отлагай и не му мисли чак толкова много.
Успех. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 318
Бях на 31години,когато родих второто ни дете.Разликата междy двете е 4г.и 9м.Отлагахме главно поради финансови причини.

Общи условия

Активация на акаунт