Първенството по футбол между градините

  • 2 434
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 647
И моя футболист участва  newsm18 newsm18 newsm18 Обаче нещо се разплака и избяга от втория мач  newsm34 Баща му беше бесен и каза , че ще го запише следващата година на балет , не на футбол newsm61.
А иначе беше весело!
Незнаех , че ДФК "Лъвчетата" е на "Левски" #2gunfire
Аз съм си ЦеСеКарка !!!!!!!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 418
И ние участвахме и минала година.Децата приличаха на ято птички. На където литне топката и всички се скупчваха там. Беше весело, но не мога да кажа, че е нещо професионално.
Тази година турнира ни е на 25,26 и 27 май.Пак ще ходи, въпреки ,че така се провалят 4 почивни дни. Но тази година е друг треньора и ентусиазма липсва. Или баткото го нямаше , или Нико не ходеше на детска и малко тренира тази година.
Успех на всички футболисти!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
айде и аз да се разпиша

и ние бяхме вчера в Зимния
мача ни беше от 19.30ч
сина ми рита за Лъвчетата от тази година /2ра група е в градината, а миналата нямаше интерес да рита и не го бях записала/
голям купон падна
биха в групата и взеха купа
мача от следващия кръг им е в неделя или понеделник /утре ще ни кажат/
за сведение сина ми е от 55то ОДЗ/май това са ни буквите/

та така... забавляват се Simple Smile))

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
 Party  в понеделник отново ще ритат от 18.30ч
ще си отвикам  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 512
Да докладвам Simple Smile

 По думите ви разбирам , че доста хора сме били на откриването на 7.05.07. Нашите два мача бяха на 15.05 един след друг и спечелихме второ място. Получихме купа:)

  погледнете тук
Снимките от първата страница са от 7-ми до SA400054, останалите са от 15-ти

# 20
  • Мнения: 656
погледнете тук
Снимките от първата страница са от 7-ми до SA400054, останалите са от 15-ти
Мерси за снимките, на две от тях я има и мойта щерка.

# 21
  • Мнения: 1 449
 Grinning Преди две години синът ми стана победител с неговата градина. Беше малко разочарован, защото имаха най-малко голове в тяхвата врата, той беше враатр, а не получи приза за най-добър вратар. Joy Иначе емоция беше голяма. И родителите викахме като луди.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт