Сърцебиене.

  • 6 091
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
И аз съм със сърцебиене и пулс над 140. И при мен е от щитовидната жлеза. Къде си пусна хормони?

Още не съм. Утре започвам да ходя по лекари. Трябжа да ви кажа, че май е по- добре да е от щитовидната жлеза, защото иначе ще се притеснявам от какво друго може да е.

# 16
  • Мнения: 941
И аз съм със сърцебиене и пулс над 140. И при мен е от щитовидната жлеза. Къде си пусна хормони?

Още не съм. Утре започвам да ходя по лекари. Трябжа да ви кажа, че май е по- добре да е от щитовидната жлеза, защото иначе ще се притеснявам от какво друго може да е.
нищо не е по-добре,трябва да се открие причината и да се лекува,мисля,че задължително трябва да посетиш и кардиолог

# 17
  • Мнения: 832
И аз съм със сърцебиене и пулс над 140. И при мен е от щитовидната жлеза. Къде си пусна хормони?

Още не съм. Утре започвам да ходя по лекари. Трябжа да ви кажа, че май е по- добре да е от щитовидната жлеза, защото иначе ще се притеснявам от какво друго може да е.
нищо не е по-добре,трябва да се открие причината и да се лекува,мисля,че задължително трябва да посетиш и кардиолог

Ходих. Първо там бях. Добре е кардиограмата.

# 18
И при мен се оказа пролапс на предно митрално платно на сърцето, но в много лека 1-ва степен. Кардиологът каза, че такъв пролапс имали предимно високите хора и не бил проблем. Но като чета тук, малко  се замислям дали да не търся и друго мнение
Предположи, че е на хормонална база. Предстои да си правя хормонален тест. Къде ще препоръчате?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 578
....Предстои да си правя хормонален тест. Къде ще препоръчате?
За мен най-добри са Бодимед.

# 20
  • Мнения: 3 456
....Предстои да си правя хормонален тест. Къде ще препоръчате?
За мен най-добри са Бодимед.
Също!

# 21
  • Мнения: 2 108
и аз от време на време получавам сърцебиене и нещо като задух.....
ходих на две ЕКГ при различни лекари
казаха нямаш проблем със сърцето
препоръчаха ми да изследвам щитовидната жлеза..това преди 5 мсеца и още не съм отишла Tired, но имам съмнение,че и от нерви......
тези от вас, на които им  е от щитовидната жлеза постоянно ли го чевствате или на моменти?

# 22
  • София
  • Мнения: 4 578
...но имам съмнение,че и от нерви......
тези от вас, на които им  е от щитовидната жлеза постоянно ли го чевствате или на моменти?
При мен и нервите са от щит. жлеза. Не постоянно е моето сърцебиене, придружено с пулс около 170-180.

Общи условия

Активация на акаунт