гаджета-съпрузи

  • 4 105
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Отне ни две седмици, за да заживеем заедно и така вече 4 години  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 260
Бяхме гаджета 6 месеца, женени сме от почти 3 години. Heart Eyes  Промяната настъпи след раждането на сина ни, но не бих казала, че нещата са станали по-добри или по-лоши, просто са различни сега. Има си плюсове и минуси. Опитваме се да си отделяме пълноценно време един на друг, да се забавляваме при всеки възможен случай и така... Харесва ми семейният живот, но и ми липсва доброто старо време  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 807
Този месец правим 15 години откакто сме заедно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
10 години - гаджета, 5 години - семейни.

Заедно сме от 14 годишни - заедно и в един курс в гимназията, заедно студенти (различни висши училища), заедно винаги и... завинаги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Гаджета бяхме 7 години, а от 2 сме семейство.
Промениха се доста неща. Тежи ми най-вече липсата на достатъчно време един за друг. Иначе и отговорностите са други. А сега имаме и един палав мъник, с който няма никаква скука.

При нас е същото!

# 19
  • Мнения: 17 546
Бяхме гаджета 7 месеца и сме семейство вече 17 години и 8 месеца! Имаме трима прекрасни синове и много неща се  промениха в живота ни, но не и отношението ни един към друг! Бих променила само две неща от миналото ни, но знам че никога няма да мога да върна времето назад !

# 20
  • Мнения: 4 965
Гаджета бяхме 6 месеца /от първия миг на запознанството ни - беш любов от пръв поглед/, годеници  Laughing - 4 месеца.
Женени сме от почти 4 г. /имам лентичка/.
Промяната е само в това, че не сме вече 2-ма, а 4-ма. Заедно сме постоянно - и в добро, и в лошо. Има и недоразумения, има и страхотни мигове.
Не виждам особена разлика или промяна.
Е, вече няма притеснение в отношенията си и сме много по-директни в изискванията си към другия, но пък правим и повече компромиси.
Това е.

# 21
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Гаджета 10 години (бяхме и съученици), семейство от почти 10 (ще станат през август) + две деца, направени с много любов. Не съм сигурна, че бих променила нещо, ако мога.

# 22
Ние бяхме заедно преди да се оженим към 6 години, но не сме живеели заедно през това време. След това се оженихме и така до тук още 5 години се търкулнаха.
А за промяната, не се сещам какво бих променила.. Много година минаха  Grinning

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди да заживеем заедно минаха 4 год.; преди да се навие за дете- още 3. Брак още нямаме.

# 24
  • Мнения: 4 546
около 5 години и 3-4 бяхме гаджета преди да заживеем заедно. около година и половина живяхме без брак. значи сме се бракували след малко повече от  6 и половина години  newsm78

# 25
  • Мнения: 251
Гаджета 4 год., семейство 4,5 год. Разликата: сега сме трима и отговорностите са по-големи. Не бих променила нищо, дори да мога Peace

# 26
  • Мнения: 157
5 месеца бяхме гаджета а сме семейство от 15 години.Много неща се промениха.Включително и ние

# 27
  • Мнения: 552
2 месеца се срещахме, 2,5 години живяхме заедно и от 2 месеца сме семейство. Разлика - вече съм спокойна. Промяна към лошо няма и не очаквам такава.

# 28
  • Мнения: 463
От 6 г сме гаджета ,а от 2 живеем заедно .Променили сме се много.Много повече се обичаме.Сега сме сигурни един в друг ,сега се познаваме добре и вървим в една посока .Веднъж ме попита искаш ли пак да се върнем в началото и да се влюбим на ново.Казах че не искам ...сега ми е много по добре.Пътят който извървяхме беше доста труден ..в това да разберем дали наистина сме създадени един за друг и дали ще можем да бъдем семейство.Искам да върва напред с него да ми се случат много хубави неща.То всъщност хубавата част сега започва-новият ни дом -който цял живот съм чакала ,деца за които толкова съм си мечтала и да обикаляме света,кучето ни за което от дете си мечтая -а никога не съм можела да имам....не искам да се връщам.Той сбъдва всяка моя мечта и ме кара да вървя нагоре.Промеям се всяка година ,всеки ден и това е предкрасно-като магия ....
От начало се чудех дали няма да получа инфаркт като заживеем заедно-защото преди това при всяка среща ,при всеки телефонен разговор ми тупкаше сърцето силно и от началото като заживяхме също   Laughing Сега е като част от ежедневието ...сега по чето той ми казва че ме е наблюдавал докато спя и ме е целувал  Kissing Heart

# 29
  • Мнения: 534
Гаджета сме от година и половина,живеем заедно от толкова и ще се женим август месец.
За това време си изгладихме различията,научихме се да правим компромиси и се опознахме доста,
дете още нямаме,но мисля,че като дойде ще ни научи да сме още по-отговорни

Общи условия

Активация на акаунт