А как обезкосмявате интимните зони?

  • 38 145
  • 343
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 4 590
Бръсна се.  Peace

# 316
  • Мнения: 13
Здравейте ,момичета! Радвам се ,че намерих такава тема ,защото имам нужда от помоща ви-от скоро съм си в София и не мога да си намеря козметичка,която да ми чисти триъгълника Cry,бях си свикнала с моята и сега ми е много гадно! Моля ви,кажете при кого ходите ,за да ида ! Благодаря ви предварително!

# 317
  • Мнения: 1 447
само кола , след бръснене да не казвам какво е усещането  #Crazy
Усещането е направо отвратително и затова ходя на кола маска.

# 318
  • Мнения: 2 039
А да ви питам, през колко време ходите, понеже тука, в София, намерих една, която се справя супер, ама иска да се ходи веднъж месечно и е видимо потресена и възмутена, ако не отидеш при нея здраво обрасла, тъй като си и отварял много работа с пинцетата  ooooh! Close Моля ви, помогнете ми да си намеря някоя по-нормална, защото вече се отчаях  Praynig

# 319
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А да ви питам, през колко време ходите, понеже тука, в София, намерих една, която се справя супер, ама иска да се ходи веднъж месечно и е видимо потресена и възмутена, ако не отидеш при нея здраво обрасла, тъй като си и отварял много работа с пинцетата  ooooh! Close Моля ви, помогнете ми да си намеря някоя по-нормална, защото вече се отчаях  Praynig
Аз ходя на 3 седмици веднъж - достатъчно ми е!  Peace

# 320
  • Мнения: 1 447
А да ви питам, през колко време ходите, понеже тука, в София, намерих една, която се справя супер, ама иска да се ходи веднъж месечно и е видимо потресена и възмутена, ако не отидеш при нея здраво обрасла, тъй като си и отварял много работа с пинцетата  ooooh! Close Моля ви, помогнете ми да си намеря някоя по-нормална, защото вече се отчаях  Praynig
Аз ходя на 3 седмици веднъж - достатъчно ми е!  Peace
Аз също ходя горе долу на три седмици Peace

# 321
Само кола маска и то е задължително да е веднъж месечно, защото иначе на 3 седмици не са пораснали напълно!!! Малко е неприятно след 20-тия ден,ама няма как  Simple Smile

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Ох, сама се справям - с бръснене и пинсета. Ама изисква много време и резултатът не е отличен Wink
Трябва да пробвам с някой по-модерен метод като фотоепилацията.
Кола маската ми звучи много страшно и затова не съм пробвала на тази зона  Embarassed

# 323
  • Мнения: 1 520
C 300 зора - първо нанасям голямо количество депилатоар, след 15-20 минути отстранявам с лопатка всичко, а след няколко дни като пораснат с 2-3 милиметра отстранявам вече с епилатор и пинсета, с което от двете е по-безболезнено. Sunglasses

# 324
  • Мнения: 580
Част от триъгълника с епилатор ,другата с бръснач или крем депилатоар (срамните устни и около клитора) .

# 325
Аз ходя на кола маска

# 326
и аз съм на кола маска за мишниците останалото с машинка Филипс

# 327
  • Мнения: 1 290
Хайде, момичета, споделете. Разбрахме кой как (и дали) обезкосмява ръцете, краката и подмишниците си. Обаче за "онова място" май не сме си говорили. Или поне търсачката така казва.
Махате ли всичко отдолу или само част от космите? Или пък си ходите "натюр"?
Аз изпозлвам депилатоар, но най-отдолу много ми боцка, когато косъмчетата започват да растат. Има ли спасение от това?


С епилатора Crazy #Crazy

# 328
  • Smallville
  • Мнения: 994
От години бръсна,но реших да пробвам друг метод.Опитах кола,щях да умра,но аз имам нисък праг на болка и затова не съм критерий.Намерих решение,фотоепилация,но засега съм само на 3 процедури и значително са оредели.Ще видим след 4- 5 още къде ще отидат гадовете,че няма да изчезнат.И да не изчезнат всички,половината да се махнат трайно,ще съм доволна.

# 329
  • Мнения: 212
кола на три седмици, на четири е множко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт