А как обезкосмявате интимните зони?

  • 38 160
  • 343
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 167
Ходех на кола-маска. Но от последния път ми излязоха страшно много подкожни....и пак хванах бръснача Crazy. Ама си предпочитам кола-маската, много по добре, само ако знам как да се справя с подкожните косъмчета  newsm78

# 31
  • Мнения: 161
С пилинг. Моята козметичка ме посъветва да ползвам за целта като се къпя кенарена ръкавица за баня  от истински груб кенар като на бабите ни или парче естествена коприна (някаква фирма от Русе произвежда ръкавички за баня от сурова коприна, които може да си поръчаш, ама какъвто съм заплес й загубих координатите ooooh! ). И естествено не трябва да се натиска или търка много, че кожата там е нежна.
Аз ходя на кола при козметичка, болката е поносима и жената е много внимателна, но все повече обмислям варианта лазерна епилация.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 01:54 от mama Ursa

# 32
  • Мнения: 10 758
Ходя на кола и махам всичко.
И аз bowuu

# 33
  • Мнения: 742
Ходя на козметик с "гола мацка" Mr. Green
Срам имаше малко, но болката беше доста. Овиках света  ooooh!
"Трай бабо за хубост"и кеф Wink

# 34
  • Мнения: 3 611
Ходя на козметик с "гола мацка" Mr. Green
Срам имаше малко, но болката беше доста. Овиках света  ooooh!
"Трай бабо за хубост"и кеф Wink

А бре ние да не ходим при една и сьща козметичка?  newsm78 Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 951
Махам всичко.

# 36
  • София
  • Мнения: 787
Ми със самобръсначката действам там. Още немога да се престраша да отида на кОла и ме е срам  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 7 845
Със самобръсначка.

# 38
  • Мнения: 2 022

Засега и аз така. Макар че по ми харесва с депилатор. Успях най-сетне да намеря един, дето нито смърди гадно, нито ми дразни нежната кожичка. Обаче свърши, аз изхвърлих тубичката с идеята, че веднага ще си купя друг, после забравих и ... сега вече не помня каква марка беше  Sad  Голяма съм бяла птица Embarassed  Ако някоя от вас има предпочитания към даден депилатор, нека да ми каже - може пък да си го позная най-после.

# 39
  • Мнения: 4 621
С епилатор или кола маска Peace

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Със самобръсначка.Махам всичко Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 499
Само с кола и цялата.Единствено там не съм се бръснала(а и ръцете също).

# 42
  • Мнения: 674
С самобръсначка.
Оставям тънка лентичка или под формата на буквата V с формата на лястовичка. Мъжо много се кефи на лястовички и най различни фигурки.

# 43
  • Мнения: 1 733
Правя пълен интим с кола маска. Само при козметичка, разбира се! За първи път отидох преди 6 месеца. Дотогава играеше бръснача. Много ме болеше първия път. Но още на следващото ходене болката беше поносима, а космите вече са много по-малко и по-тънки.

# 44
  • Мнения: 1 416
В салон с кола маска.

Общи условия

Активация на акаунт