Кога и как разредиха вашите бебоци храненията?

  • 1 263
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Кога всъщност е препоръчително да се мине от 6 на 5 хранения? Алекс е на почти два месеца, храним се през три часа 6 пъти. Спи от 23 до 8 сутринта. Кога и как ще трябва да направя и аз този преход? Извинете, че се намесвам така в темата, но въпросът ми е аналогичен и няма смисъл да пускам отделна тема. Интересувам се, защото Алекс също наддава доста-2 кг за няма и два месеца.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: Desem
Как да намалим храненетата от 6 на 5 Simple Smile ... аз бих казала да ви имам проблемите ... На 2 месеца сме (25.12.04), ние до преди 4-5 дни бяхме на 7 хранения 7-10-13-17-20-23 (будя го за ядене) -3 ... голям рев беше ... и много вода (инацхе я ползва за миене на устата и поле плюе)  да му махнем яденето в 3 и като не успях спях буденето в 23 ... е то нестана толкова лесно 2 пъти се буди в 1-2, но го мъчих с вода  до 3
  Mr. Green

Значи засега ние водим в класацията по често хранене  Sad  Твърдо 8 пъти - през 3 часа плътно без почивка през ноща. За което е виновна лекарката ни според мен понеже Мартин не наддаваше добре първите седмици и тя ме накара и в 3 през ноща да давам мляко. Та още не можем да го отучим #Splat На два пъти пробвахме по около седмица да го мъчим в 3 само на вода и не става. Ние се предаваме. Tired От снощи пак го мъчим да видим кой ще спечели този път битката #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт