Преписва(х)те ли?

  • 13 039
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Я преписвачите да ми дадът акъл... Щото ме скъсаха по фински (баси... броят ми го на мене, дето и ден не съм учила финландски в училище, за МАЙЧИН ЕЗИК... да им и финските...)... и след няколко седмици имам изпит по микробиология и анатомия. Та давайте сега акъл как да си направя пищови, какво да пиша там... как да ги крия, че да НЕ МЕ хванат???

Инак в основното даскало като бях (в БГ) и преписвах направо от учебника по история... така и ми написаха двойка в бележника де.

# 16
  • Мнения: 677
Мадам, пола, чоропогащник, а пищовите под него..Успех!

# 17
  • Мнения: 1 629
Сега ползвам търсачка  Blush

# 18
  • Мнения: 1 426
В училище преписвах по химия.
В университета изкарах 6 на изпита по история на БКП с царски пищови (за несведущите, едно време това беше задължителен изпит в първи курс независимо какво учиш)

# 19
  • Мнения: 3 423
Сега преписвам готварски рецепти.

Една много известна журналистка
ми е колежка от унито, на един от
изпитите дойде с пола-панталон,
влезе последна, взе темите на маце,
което беше преди нея и ги беше белязало.
Да, и други изпити така изкарваше.
Но като журналистка е много добра!!!
И й го прощавам. Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Имахме една рускиня, само като влезе с едни километрични крака, даскалите забравяха за кво са там. На изпити си сядаше, вадеше отгоре на чина царските, ама мега хладнокръвно, без да трепне! Евала!

# 21
  • Мнения: 3 423
Мама от Финландия, вземи Лорди да ги сплаши.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Я преписвачите да ми дадът акъл... Щото ме скъсаха по фински (баси... броят ми го на мене, дето и ден не съм учила финландски в училище, за МАЙЧИН ЕЗИК... да им и финските...)... и след няколко седмици имам изпит по микробиология и анатомия. Та давайте сега акъл как да си направя пищови, какво да пиша там... как да ги крия, че да НЕ МЕ хванат???

Аз правя царски пищови и ако мога го предавам, ако не, си го изваждам на чина, все едно това е лист, който съм изписала вече...Или го слагам под листовете, върху които пиша и небрежно преписвам. Никога не правя стандартните малки пищовчета, защото нещо не ми е удобно да се дзверя.

# 23
  • Мнения: 2 550
ъ, Даф, какви контролни даваш ти?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Мадам, пола, чоропогащник, а пищовите под него..Успех!

Тя стриптийз трябва да направи на изпита, за да стигне до пищовите... hahaha

# 25
  • Мнения: 3 423
Имахме една рускиня, само като влезе с едни километрични крака, даскалите забравяха за кво са там. На изпити си сядаше, вадеше отгоре на чина царските, ама мега хладнокръвно, без да трепне! Евала!

Така се прави!
На преписвачите, дето са си подготвили
пищови, трябва да им се сваля шапка, все
пак усилие са положили, пък и докато са
писали, все нещо им е влязло в кратуните.
Но не уважавам хора, дето чакат наготово.

# 26
  • Мнения: 25 619
Не. Веднъж пробвах да ползвам пищов и веднага ме хванаха.  Embarassed В час по физика в гимназията.  Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе редовно си правех. Но ме беше страх да ги извадя. На изпита, за най-голямо мое учудване, се оказваше, че си спомням точно какво съм написала на пищова. Направо го виждах пред очите си!  Crazy Та затова продължих да си правя пищови - идеален начин да концентрирам въпроса.
На един държавен изпит (политическия!  Mr. Green) ми пробутаха царски пищов. Аз -с  една клоширана пола, лесно го закрих. Но не можах да го извадя. Голям зор беше накрая да стана така, че да забърша и пищова, за да не остане на седалката.  hahaha
Изкарах честно и почтено 3 (от спомени от кандидатстудентската подготовка  Mr. Green).  bowuu

# 27
Да от една зубърка и винаги имах щестици. И често си пъхах в чорапогащника листчета с написаното.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз в университета веднъж - имам пищов само за една тема и се пада точно тя. Преподавателят дебне като копой. Ровя бавно около 2 мин. в задния си джоб, хващам пищова, местя го под чина с премерени движения, дръпвам да препиша най-сетне и гледам - то билета ми от БДЖ! (и той бил в джоба)  Crazy

# 29
  • Мнения: 193
Да в училище, но в повечето случаи безуспешно. Преписването не ми беше стихия. В университета, не ми е хрумвало да го правя.

Общи условия

Активация на акаунт