ПЛЕВЕНСКА майска

  • 11 474
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 239


ЧЕСТИТО И НА ДВАМАТА РОЖДЕННИЦИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Ще го намеря и ще го напиша. Тя все още не разбира много-много, но определено цветното писмо и привлече вниманието.

# 17
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.Най после и аз да се включа.Беше ни се развалил компа и направо се разболях без него.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАТАЛИЯ.МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО И ЖЕЛАЯ.

# 18
  • Мнения: 5 026
Здрасти, vesi@! Онези дни се бях сетила, че не си се включвала скоро  Grinning

# 19
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен в новататемичка..))))

Честит рожден ден Наталия! Много здраве, щастие и успехи.)))

Как сте мами, аз имах работа в града днес и вятърът е ужасен.

# 20
  • Мнения: 5 026
Аз свърших работа за целия китайски народ, вдигах тежички неща, включително и Божидарко, та нещо ме схвана кръста...да видим какво ще излезе, че ме наболва и крака надолу  Thinking Сега очаквам бебешки да се събуди и как ще го удържам вътре - не е ясно. Не се заиграва с нищо, без да съм до него  Grinning

# 21
  • Мнения: 22 437
Аз свърших работа за целия китайски народ, вдигах тежички неща, включително и Божидарко, та нещо ме схвана кръста...да видим какво ще излезе, че ме наболва и крака надолу  Thinking Сега очаквам бебешки да се събуди и как ще го удържам вътре - не е ясно. Не се заиграва с нищо, без да съм до него  Grinning

Е, браво на теб. Аз се занимавах със служебна работа, сега ще свърша малко и домашна.)

Да, май е голям проблем с децата като се научат всеки ден да излизат навън, последа ги задържиш в къщи.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Да ви кажа и аз с Марио имам същия проблем.Със ставането сутрин иска да излиза.А като е вътр прави беля след беля.Вече се качва навсякъде-по легла,дивани и всичко което му е пред очите го събаря на земята.Като излезем навън обаче пак проблеми.Не иска да се вози в количката,а само да ходи и то без да го държа за ръка.А аз количка ли да бутам или него да гоня.Ужас.Само се надявам на 15.05 да го приемат за яслата та да отдъхна,пък и да се заемам с моето учене.че доста съм го занемарила.

# 23
  • Мнения: 7
Краси, аз живея в бл.422, точно пред него има детска площадка. Вечер, ако е хубаво времето, се събират много майки с децата си. Ако решиш да дойдеш някоя вечер, пиши ми за да изляза и да се запознаем лично.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Мен някой трябва изрично да ме подсеща,че след 15стр вече си имаме нова тема Crazy,все забравям и се чудя що не пишете!
Краси,аз ходих късно на доктор-към 18ч,значи не сме се засекли.Утре ще ми станат готови резултатите от изследванията,дано всичко ми е наред.Момичета,вие всяка година ли си правите цитонамазка?Аз не съм правила от близо три години и доктора ми каза,че не бива така,трябва всяка година.Ще съм стриктна вече.На всичко отгоре някаква раничка имам,та ще трябва да я лекуваме,а мене ме е шубе.Всеки такъв преглед ме хвърля в ужас и като ида в кабинета се държа като все едно съм без мозък.ето сега отивам-забравила съм си протмонето,умрях от срам направо,не мога да си платя потребителската такса Embarassed.Голям съм шемет.
Досега правих шницели за довечера,да видим домочадието дали ще ги хареса!

# 25
  • София
  • Мнения: 9 860
като казвам ,че съм шматка,ето...уж писах,за да честитя на рожденничката и накрая забравих Embarassed.
Наталия,честит ти празник!Много здраве и щастие,хубави моменти с любимите ти хора!  bouquet

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, случайно видях, че имаш проблем с правенето на хляб. Много съжалявам, като знам какъв незаменим помощник ти беше машинката. В Плевен съм виждала само Мулинекс.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Валенце, случайно видях, че имаш проблем с правенето на хляб. Много съжалявам, като знам какъв незаменим помощник ти беше. В Плевен съм виждала само Мулинекс.
Уф,даа,аз май тука забравих да се оплача-счупи се гадната му машинка.Ама за 25лв-толкова.В момента мъжа ми я прави-последен опит.ако не ще си взема нещо скъпо и хубаво-определено и 160лв бих дала за хлебопекарна и хич няма да ме е яд.

# 28
  • Мнения: 5 026
Момичета,вие всяка година ли си правите цитонамазка?
Задължително, заедно с микробиология  Peace

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета,вие всяка година ли си правите цитонамазка?Аз не съм правила от близо три години и доктора ми каза,че не бива така,трябва всяка година.
И аз така, все отлагам и за кога Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт