Череши, ягоди и вишни за малки сладки Августовски мишки

  • 16 360
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
dimianki, хапвай пове4е салатки и 6те компенсира6 плодовете  Peace
Адриана-, то4но така и аз бях с обриви по лицето цял месец, но ми минаха веднага с хидрокортизон на крем. Незнам, на мен кожата ми много се изсу6и от бременността и затова гледам да се мажа 4ести4ко с лек хидратира6т крем, може и от това да са ти, пробвай.
pivanov, такива малки и сарбя6ти пап4ици по корема, са пби4айни през бременността, едва ли са от храна. Пробвай да не ги 4е6е6 и мажи с крем, ако пак много те сарби, пробвай с ка6а от цареви4но бра6но да ги намаже6.

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Адриана, можеш да си вземеш "Линола фет" крем от аптеката. Това е профилактичен крем с/у алергии, предпазва от рентген и в същото време супер безвреден. Мажех Танти с него, като получи АД. Беше на 4-5мес. и алерголожката ми ме успокои, че няма проблем, ако си хапва ръчичките, тъй като кремът е от естествени неща. С това я мажех и за с/у слънцето.

# 77
  • Мнения: 361
Охххххххх, благодаря ви момичета за съветите, че вече наистина взех да се плаша от тези пъпки.И най-странното е, че нито сърбят, нито стават повече нито нищо, так си стоят. Confused

# 78
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ха, Бобченка, знам го аз тоя Сандрин! Ех, как не се сетих. Ами аз преди години не минавах сутрин и вечер без него. Казваш, че става за бремита, така ли? А и колко му е да питам в аптеката. Благодаря за подсещането. Преди малко изсмуках 1 бонбонка на тантум Верде - добре действа. Освен това става и за гърлобол. Пак повтарям - безвредно е и за бременни, и за кърмачки.
Включвам се и аз в темата за пъпките - абе нямам никаде пъпки по тялото, обаче кожата от 2-3 седмици мн. ме сърби (по ръцете, краката), все едно съм крастава, постоянно оглеждам за обрив, но няма. Адриана, аз си мисля, че това с кожата е някакво бременно отклонение и не му обръщам внимание, за сега.

# 79
  • Мнения: 498
Ехе Гита благодаря и аз съм вече тук  love001.
Айде лека вечер на всички

# 80
  • Мнения: 223
Благодаря ви за подкрепата! Вася, не знам дали съм постоянно с контракции - често, често ми е твърд корема, но не ги различавам много. Така си е вече 3 месеца!
Обаче сега веднага си направих терапия - пих кафе в кафето до нас, подухна ме ветрец, освежи ми се главицата и се върнах в реалния свят. В реалния свят е добре, а в моето въображение има само страхове. За пореден  път се уверих, че сама се разболявам и сама се лекувам. За всеки случай утре ще ида на още един лекар и се стягам. ОБЕЩАВАМ!
Мога да ви подаря една истина от Библията, която си повтарям, но понякога сили нямам да я следвам
"Който се страхува, той няма вяра!"
Стискам палци да сме на добрата вълна днес. Елхичка, браво на теб. Ти си явно като майка ми - не слушаш лекари. Тя така прави и си ни е родила три дечица - здрави, прави

# 81
  • София
  • Мнения: 5 752
Тиги стягай се мила! Мисли само за хубавите неща които те чакат с бебочето Simple Smile и ще видиш колко по лек ще минава всичко! Аз доста се шашкам и стигнах до заключението,че не се чувствам ама грам добре и знам какво е и на бебо Confused Така ,че нека всички мислим за хубави неща и по малко да мислим за лошото Hug Flutter Аз сега ще слизам до магазина Simple Smile добре,че е в блока Simple Smile дояде ми се нещо но установих,че ми липсва една съставка и сега ще ходя и се захващам да правя  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 388
Благодаря ви за хубавите думи за моето балконче  Crazy Имам си малко петунии и от 10-ина дни теменужки, че свеки ми беше дала и си ги насях.

Тук днес е 30 градуса на сянка, почват големите жеги ...

С какво точно може да навреди на някои бебета Матерната??  Shocked

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
...

С какво точно може да навреди на някои бебета Матерната??  Shocked

И на мен ми е интересно да разбера. Като гледам Танти, всичко си й е екстра/ на мама и тати Убавицата/. А я пих нон стоп 9мес. newsm78

# 84
  • Мнения: 223
За матерната казват, че ги спират, защото бебоците ставали много големи. Но не съм чела задълбочено. Обаче аз не съм пила нищо ( а да не ви казвам, че и не ям) и нашият юнак е една седмица напред. Аз пих еднократко 15 дни ХИПП сокчето. Много ми беше вкусно!Сега май трябва пак нещо да изпия за кратко!

# 85
  • София
  • Мнения: 430
Момичета, първо да благодаря за пореден път на всички ви за подкрепата, която ми оказахте. Връщам се от преглед - всичко е наред с моето малко стомахченце (така де на бебо стомахчето  Laughing) Значи наистина е било случайност 2 поредни пъти да се е изпишкало и да показва малък стомах. А сега веднага това първо гледахме, нормално стомахче, голямо. Даже след 8-9 мин пак погледнахме и вече се беше изходил малкия палавник! А лекарката каза, че ще сменям явно често памперси, защото перисталтиката му е добра  hahaha Плаках от облекчение, благодарих на Господ и я прегърнах и целунах след това. Аз съм си малко емоционална  Hug Изминалата седмица беше най-гадната ми от цялата бременност...на никоя майка не пожелавам такива мисли и притеснения. Разбрах колко много всъщност обичам и желая това дете.   bouquet

Важно - хубави ленени панталони с ластик има в тера нова в мола на стамболийски. И в калиопе също. В тера нова цветовете са червен, черен, бял, розов, жълт. Много са удобни! А в калиопето има само черни, моделът е малко по-различен, но стоят много добре всички.

bob4enka:Аз си признавам, че си хапвам от време на време моцарела и морски дарове..именно скариди, ролца от раци и октопод. Просто преди вечерях почти само това и не мога да се стърпя.

Прегръщам ви всички  Hug Да кажа пак, че заглавието на тази тема ми звучи толкова позитивно, весело и плодов/о/ито  Joy че...нямам търпение да се цапам с черешки.
Ягоди купувам всяка седмица, доста поевтиняха и сега са 3лв за половин кило на нашия пазар. Аз попитах кога ще дойдат "оригиналните ягоди" и тия от сергиите почнаха да се смеят  Laughing И чак ми стана гадно, защото виждат, че съм бременна и като минавам чувам "госпожо, виж какви хубави ягоди има, вземи си, хапни си.."  и т.н. чак почнаха да ме увещават ако съм искала череши да ми донесат от борсата..на 28лв кг БЕ ТИЯ ЛУДИ ЛИ СА. Като сме бременни да не сме милионерки, вярно яде ни се, ама като станат 2.80/кг тогава!

димянки: аз също пия същите пренатал на джеймсън, но честно да ти кажа не мисля, че е проблем ако не ги пиеш. Аз пропускам доста хапчета от разсеяност и казах на док., а тя каза, че не е никакъв проблем. И без това трябва да се внимава с тях, на 20 дни сега ми каза 10 да почивам..

# 86
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Енти, много се радвам, че всичко си е наред Peace! Сега - само усмивка на лицето ти и край с тревогите, нали Hug?

# 87
  • Мнения: 3 388
Охх, как обичам ягоди  Heart Eyes  Аз купувам 0.500 за 1.20 еуро. Нали сега им е сезона? ...

...

С какво точно може да навреди на някои бебета Матерната??  Shocked

И на мен ми е интересно да разбера. Като гледам Танти, всичко си й е екстра/ на мама и тати Убавицата/. А я пих нон стоп 9мес. newsm78


Аз я пия след 3-ия месец по 1 таб. през ден, сутрин. Ти всеки ден ли я вземаш?

Ето ваничката в нашата баня, преди малко я снимах най-после  Crazy  http://family.webshots.com/photo/2598589280101067625GlELTS
Моделът е Onda на фирмата OK Baby.
сложих я и във форумското албумче  Wink

# 88
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
мами,гледам много сте активни днес.тук времето беше невероятен задух 30 градуса,а ние обикаляхме по лекари цял ден.теди има трахео ларингит,а бебето горкото почти не рита,като гледа майка му как се притеснява за кака му.моля се тази вечер да се спи,че от събота не съм спала с тези кашлици и напикавания,
аз пия витамини о мами,предната бременност пих матерна,тогава все тях ми препоръчваха.
лека вечер,отивам да гледам покупки.

# 89
  • UK
  • Мнения: 1 351
 За Матерната съм чела тук в форума ( не си спомням къде ) една мама беше писала, че бебето и се е родило с затворена фунтанела...

Общи условия

Активация на акаунт