Как да изсуша кожата на лицето си?

  • 2 692
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Не се опитвай да изсушаваш кожата,защото в един по-късен етап тя ще си отмъсти.Сухата кожа първо се сбръчква по-рано от мазната и второ-колкото повече я третираш толкова повече се омазнява.Правилното почистване и подходящ крем са индивидуални.Най- добре е да посетиш специалист,защото една козметика влияе добре на едни, а на други може да направи алергия,казвам ти го от личен опит

# 16
  • Мнения: 2 673
сешоар Peace

 Mr. Green

...шегичка, пробвай маска с хума

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво значи да изсушиш кожата на лицето си? Twisted EvilТрябва да регулираш мастната секреция,а не да изсушаваш кожата! Crossing ArmsИма дерматологичен кабинет на Евромед,ако не искаш да си правиш екперименти като мен -та сега я лекувам по предписание на техните специалисти и съм много доволна.Повече консултаций в аптеки и козметични магазини няма да правя - има добри дерматолози в София. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 358
..... просто редуцирай себума с подходящите продукти за мазна кожа.....
Има подходящо кремче на Avene. Вземи си тестерче от някоя аптека.
Ако не се лъжа, кремчето няма слънцезащитен фактор, имай го предвид  Peace

# 19
  • Мнения: 1 952
За мазна кожа никакви защити , те само омазняват допълнително.

# 20
  • Мнения: 338
Не трябва да се опитваш да изсушиш кожата на лицето си, защото организма ти има защитна реакция, колкото повече изсушаваш, толкова повече се омазнява кожата.
Ползвай серии за мазна кожа.
А и дори мазната кожа има нужда от хидратиране.
Консултирай се със специалист.

# 21
  • Мнения: 157
Кремове и маски няма да ти оправят мазната кожа.Трябва да промениш начина си на хранене.Всички кожни проблеми идват от вътрешното състояние на организма.Някои твои жлези произвеждат повечко мазнина.Извинявай , че не използвам научни термини , но  аз така съм го запомнила

Общи условия

Активация на акаунт