Къде в Бургас(2) ......

  • 104 109
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
Да, за Венелина става въпрос. Честно казано и на мен не ми харесва особено (аз съм й ученичка), но не се сещам за друга в момента.  Sad Тя е мн мила, ама все гледа да претупа нещата. Но за козметичката предполагам, че е добра, защото си записват часове за след 2 седмици, за по-рано няма свободни  newsm78
Май не ви помогнах много...  Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мериан, не се притеснявай Hug Всяка информация е полезна. А козметичката не е ли майка и, нещо такова ми се върти newsm78  Иначе, Венелина и сестра ми работеха доста време заедно и я познавам много добре, имам добри впечатления, но напоследък чувам други отзиви Confused

# 17
  • Мнения: 364
Ами че може и да й е майка, но нямам представа  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 076
Момичета,от къде си купувате мебели и доволни ли сте?Колкото и да отлагах,моментът май дойде newsm78
Две холови гарнитури(мека мебел)сме купували и излязяха боклуци-бързо се деформираха и е почти невъзможно повече да се почиства дамаската.Преди години бях видяла красиви италиански мебели,с много фин,направо невидим цип в ръбовете,дърпаш го,сваляш ефектната дамаска,переш и пак слагаш.Нещо такова ми трябва-да сте виждали някъде??

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Записвам се веднага с въпрос.  Grinning

Къде има хубав хоризонтален солариум ?

Прочетох само за вертикален.  Rolling Eyes

Хубав хоризонтален има  на много места.
Има в центъра до "Кенара", ако знаеш къде е!
Има и на Кирил и Методий, но не знам как се казва улицата!

mimoza_nonche , много благодаря !  Hug

# 20
  • Мнения: 5 539
Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing
Там има и козметик (за Meliss@)


И аз, като Лилита, да попитам за Венелина ли става въпрос, защото разбрах, че напоследък никак не са доволни от нея Rolling Eyes Но ти благодаря за информацията  bouquet Сестра ми беше ученичка на Венелина преди години, но работи само с удължители, а аз не можах да ги изтърпя ooooh! Но, понеже, сестра ми от една година не работи заради беба, си е прекъснала контактите и не може да ми помогне за акрил Confused

Наистина е много мил човек, но ми прецака сватбения маникюр, при това по много тъп начин Close Тя ми прави и сватбения грим, който също не беше нищо особено /сега няколко години по-късно мога сама да се гримирам 100 пъти по-добре, без да претендирам за някакъв професионализъм, както правеше тя/

За мен тя не е професионалист в тези области и не бих й се доверила отново. Дори преди 1-2 години мислех да изкарам курс по маникюр, но щом чух, че тя го води, се отказах на момента.

# 21
  • Мнения: 784
Момичета,от къде си купувате мебели и доволни ли сте?Колкото и да отлагах,моментът май дойде newsm78
Две холови гарнитури(мека мебел)сме купували и излязяха боклуци-бързо се деформираха и е почти невъзможно повече да се почиства дамаската.Преди години бях видяла красиви италиански мебели,с много фин,направо невидим цип в ръбовете,дърпаш го,сваляш ефектната дамаска,переш и пак слагаш.Нещо такова ми трябва-да сте виждали някъде??

И аз съм на тази вълна...
Мека мебел със сваляне на дамаската сега предлагат в почти всички магазини. Аз съм си харесала едни такива дивани в големия магазин за мебели до ЕЛКАБЕЛ (Домо, Домко или нещо такова беше newsm78) , но дали ще излязат читави - кой знае .....

# 22
  • Мнения: 4 076

И аз съм на тази вълна...
Мека мебел със сваляне на дамаската сега предлагат в почти всички магазини. Аз съм си харесала едни такива дивани в големия магазин за мебели до ЕЛКАБЕЛ (Домо, Домко или нещо такова беше newsm78) , но дали ще излязат читави - кой знае .....
Виж и във "Валдо".От там си купих шкаф за обувки и хвърлих едно око на мебелите-изглеждаха ефектни.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета,от къде си купувате мебели и доволни ли сте?Колкото и да отлагах,моментът май дойде newsm78
Две холови гарнитури(мека мебел)сме купували и излязяха боклуци-бързо се деформираха и е почти невъзможно повече да се почиства дамаската.Преди години бях видяла красиви италиански мебели,с много фин,направо невидим цип в ръбовете,дърпаш го,сваляш ефектната дамаска,переш и пак слагаш.Нещо такова ми трябва-да сте виждали някъде??

И аз съм на тази вълна...
Мека мебел със сваляне на дамаската сега предлагат в почти всички магазини. Аз съм си харесала едни такива дивани в големия магазин за мебели до ЕЛКАБЕЛ (Домо, Домко или нещо такова беше newsm78) , но дали ще излязат читави - кой знае .....
В този магазин Домко има мебели на италианската фирма Карло Даниели,сестра ми си купиха обзавеждане за детска стая ,много е красиво,обаче не е доволна.Само като информация. Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 5 539
Момичета,от къде си купувате мебели и доволни ли сте?Колкото и да отлагах,моментът май дойде newsm78
Две холови гарнитури(мека мебел)сме купували и излязяха боклуци-бързо се деформираха и е почти невъзможно повече да се почиства дамаската.Преди години бях видяла красиви италиански мебели,с много фин,направо невидим цип в ръбовете,дърпаш го,сваляш ефектната дамаска,переш и пак слагаш.Нещо такова ми трябва-да сте виждали някъде??
Италиански ли търсиш или български?

# 26
  • Мнения: 1 975
Момичета,от къде си купувате мебели и доволни ли сте?Колкото и да отлагах,моментът май дойде newsm78
Две холови гарнитури(мека мебел)сме купували и излязяха боклуци-бързо се деформираха и е почти невъзможно повече да се почиства дамаската.Преди години бях видяла красиви италиански мебели,с много фин,направо невидим цип в ръбовете,дърпаш го,сваляш ефектната дамаска,переш и пак слагаш.Нещо такова ми трябва-да сте виждали някъде??

И аз съм на тази вълна...
Мека мебел със сваляне на дамаската сега предлагат в почти всички магазини. Аз съм си харесала едни такива дивани в големия магазин за мебели до ЕЛКАБЕЛ (Домо, Домко или нещо такова беше newsm78) , но дали ще излязат читави - кой знае .....
В този магазин Домко има мебели на италианската фирма Карло Даниели,сестра ми си купиха обзавеждане за детска стая ,много е красиво,обаче не е доволна.Само като информация. Peace

какво точно не й хареса, защото аз много им харесвам моделите newsm78

# 27
  • Мнения: 4 076
Италиански ли търсиш или български?
Здрави,удобни,лесни за поддържане,без значение дали са вносни или наши(макар че напоследък съм доста разочарована от качеството на БГ стоките цяло)и да не са със супер луксозни цени

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
galiq_82 не,че не и харесаха ами започнаха да дават дефекти още след 2 месеца.Външният им вид е перфектен,но като изпълнение не си заслужават парите.Има български мебели с много по-високо качество!
Момичета аз искам да ви попитам,знае ли някоя от вас Добър гинеколог-мамолог?Много ми е спешно.Благодаря  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 813
Аз също се вълнувам от темата за изграждане с гел.
Относно Венелина,правих си ноктопластика при нея преди година и половина,категорично не съм доволна  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт