Какви дрехи сушите в сушилна машина

  • 22 141
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 181
Моята харчи към 20-30лв на месец при пускане 2-3 пъти седмично.Но си заслужава всеки един лев Peace

# 16
  • Мнения: 4 546
не знам като цифра колко харчи. моята е комбинирана пералня и сушилня. пералнята е енергиен клас А, сушилнята - С

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз когато се съмнявах, дали някоя дреха става за сушилня, я пусках на ниска температура и не я оставях да се изсуши напълно - настройвах сушилнята така, че дрехата да излезе леко влажна. С времето му се хваща цаката - колко дрехи на каква температура, колко влажни или сухи да излизат и човек започва сам да импровизира.
Например ежедневните бебешки дрехи почти не се мачкаха при мен, дори да ги пресуша. Хавлии също. Дънки и чаршафи сушах не напълно - изтръсквам простирам и след 1 час са напълно сухи и не по-намачкани отколкото, ако само са изпрани.

# 18
  • София
  • Мнения: 718
Етикети не гледам - всичко минава през сушилнята.

# 19
  • Мнения: 982
Моята сушилня не мачка дрехите newsm78.Дънките,например ,ги вадя почти изгладени.Общо взето спазвам написаното на етикетите.Чаршафи,хавлии,памучни тениски,бодита на детето-не съм забелязала проблем.

# 20
  • Мнения: 254
Прочетох,че несушите олекотени завивки.Аз пък съм сушила и завивките и възглавниците и нищо им няма.(аз нямам сушилня,майка ми има)

# 21
  • Мнения: 386
сметката ми за ток не подскочи след като се появи сушилнята (ползвам я 2-3 пъти седмично, пълен обем), но я пускам само нощно време и е на кондензационния принцип. ползвам я за кърпи, спално бельо, покривки, всичко, което слагам в пералнята. избягвам да слагам връхни дрехи. малко е неекологична, но е много удобна. абсолютно съм за. не съм забелязала да мачка кой знае колко много. дори не мисля, че мачка.
хубава глезотия е.

# 22
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
А ще споделите ли какви сушилни имате, по точно комбинирани с пералня?? Моята  пералня се развали за поред път и ще трябва да си купя нова. А отдавна си мечтая  да има и сушилня- нямам място за отделна.

# 23
  • Мнения: 4 546
моята е тази http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688625&cat=60&o=m
имам я от почти година и засега нямам забележки

# 24
  • Мнения: 575
Суша ВСИЧКИ дрехи. Дори нямам простор в къщи. От пералнята прехвърлям направо в сушилнята всичко. Якета, бельо, ежедневни дрехи, одеяла, чаршафи дори маратонки ....Не ми харесва дрехите ми да висят от балконите.

# 25
  • Мнения: 4 380
Суша абсолютно всичко в сушилнята.

# 26
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Суша всичко, почти винаги на ниска температура. Ако някоя дреха ми е съмнителна (да не се събере, например пуловерите на сина ми) , тогава я слагам отгоре върху сушилнята.Докато се извърти цикъла, всичко е сухо. Сушилнята ни е Беко, много съм доволна;направо ме е яд, че не сме я купили по-рано.
Ние също мислихме за  комбинирана пералня със сушилня, но сега се радвам, че не избрахме този вариант. Докато се сушат дрехите, спокойно можеш да пуснеш втора пералня, понякога се налага и трета Mr. Green Ако мястото е проблем, сушилнята може да се сложи върху пералнята. Има си специални гумени кръгчета, които се слагат на краката на сушилнята, за да стои върху пералнята.

# 27
  • по света
  • Мнения: 1 587
Дрехите за сушилня имат знак,по-специално всичко бебешко Wink

# 28
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
моята е тази http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688625&cat=60&o=m
имам я от почти година и засега нямам забележки
Да това е марката, която харесвам . А да те  попитам сушилнята мачка ли много дрехите?

# 29
  • Мнения: 4 546
ами според мен - не, но аз не съм претенциозна в това отношение, така че не знам дали мога да съм критерий. а и обикновено не претъпквам пералнята, даже малко неща въртя.

Общи условия

Активация на акаунт