Орифлейм 9

  • 10 497
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 716
да има избелващ крем със слънцезащитен фактор 20 за лице, ръце и тяло

http://www.oriflame.bg/prod/search/BasicSearch.jhtml?_DARGS=/pro … kLinkSearch.jhtml

# 16
# 17
  • Мнения: 3 782
Да споделя - вчера си получих поръчката. Фон дьо тенът на Джордани ми хареса как стои, но не е много матиращ - по едно време взех да лъщя... Но пудра не съм слагала - следващият път ще пробвам.
И очилата си получих - страхотни са! Малко са ми големички, но пък ми харесва как стоят, та ще ги нося... С други думи този път съм доволна!
А от спиралата се отказах - вместо нея си купих на Макс фактор 2000 калории. И не съжалявам - стои ми много добре, наистина драматично! Grinning

А, и още нещо да допълня - отдавна се каня да похваля енергизиращите капсули. Наистина светва кожата от тях. За съжаление не дават добра хидратация и се налага отгоре да слагам и крем ("Водна енергия"), но ефектът наистина си го бива!
Нимфетка, сигурно кожата ти е доста суха? На мен толкова ми се хидратира /дали това е точната дума/ кожата от тези капсули,че не изпитвам нужда от никакъв крем след нанасянето им.
Аз защо днес не получих нито едно известие при раздвижване на форума? newsm78
Дано утре не е така. Wink

# 18
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Искам да ви попитам момичета за отношенията ви със спонсора ви. Моята спонсорка така ме дразни, че ако мога да се оттърва от нея ще съм доволна. Не пуснах поръчка в началото на месеца, защото се съобразявам с клиентите си и кога получават доходите си и като се започна едно пускане на смс-си от нейна страна с въпроси от сорта - -как си, как вървят нещата при теб, ала бала. Винаги и за всичко ме ръчка, така ме ръчкаше и когато и бях клиентка преди, много е кофти, аз имам достатъчно мозък и ще работя както и когато поискам. Ех казах си го, тя може да си мисли, че постъпва деликатно, но аз го приемам като натрапване.

# 19
  • у нас
  • Мнения: 5 716
и моята спонсорка така ме ръчкаше, като че ли съм на трудов договор към Орифлейм. Как можело при толкова точки да нямам записан дистрибутор и тн. Постоянно ми звънеше към 15,00 часа, когато детето спи. После взе да звъни и на хората, които съм записала по същото време, а тогава и техните деца спят. После ми звъни и вика остават ти 5 точки до ниво и тем подобни. И аз учитиво я помолих да не ми звъни между 14-17 часа. Сега ми пуска някой есемес и то рядко. Направо се чудя другите спонсори като работят и тя им се обажда по сто пъти на ден как я издържат. Оле, толкова е нахална.

# 20
  • Мнения: 3 782
Е вие не спите ли момичета? newsm78 То май аз съм лудата. Wink Е за спонсорите ще поговорим утре,сега само да ви кажа,че разгледах каталога,но не съм много очарована. Очаквах нещо повече.

# 21
  • Мнения: 9 095
Искам да ви попитам момичета за отношенията ви със спонсора ви. Моята спонсорка така ме дразни, че ако мога да се оттърва от нея ще съм доволна. Не пуснах поръчка в началото на месеца, защото се съобразявам с клиентите си и кога получават доходите си и като се започна едно пускане на смс-си от нейна страна с въпроси от сорта - -как си, как вървят нещата при теб, ала бала. Винаги и за всичко ме ръчка, така ме ръчкаше и когато и бях клиентка преди, много е кофти, аз имам достатъчно мозък и ще работя както и когато поискам. Ех казах си го, тя може да си мисли, че постъпва деликатно, но аз го приемам като натрапване.


ти пък като знаеш що се регистрира при нея Joy, аз се правя че не ги чета и като предаде да се видим, не съм чула и моята ме дразни май май, леле че и аз съм спонсор..., ама смятам че това е за другата тема

# 22
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Има нов миникаталог момичета, вижте в страницата в интернет.[/b[/color]]

# 23
  • Мнения: 9 095
има ли го вече, преди малко го нямаше, не  е честно, Ани добро утро, къде се губиш? Hug

# 24
# 25
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
що така не ми хареса нищо в новия каталог, а като видях как стои червилото на джордани руж фютюр, което си бях заплюла, направо се отчаях. Много гадно с тези предложения, ако купите това, само тогава може да купите онова.

# 26
  • Мнения: 9 095
И на мен не ми хареса, единствено джапанките, пу за мен Peace

# 27
  • Мнения: 302
Искам да ви попитам момичета за отношенията ви със спонсора ви. Моята спонсорка така ме дразни, че ако мога да се оттърва от нея ще съм доволна. Не пуснах поръчка в началото на месеца, защото се съобразявам с клиентите си и кога получават доходите си и като се започна едно пускане на смс-си от нейна страна с въпроси от сорта - -как си, как вървят нещата при теб, ала бала. Винаги и за всичко ме ръчка, така ме ръчкаше и когато и бях клиентка преди, много е кофти, аз имам достатъчно мозък и ще работя както и когато поискам. Ех казах си го, тя може да си мисли, че постъпва деликатно, но аз го приемам като натрапване.


 hahahaТова явно е някаква заразна болест.Аз си мислех че само моята е така! ooooh!

# 28
  • Мнения: 9 095
мале момичета, вече не искам да съм спонсор Party

# 29
  • Мнения: 35 968
Искам да ви попитам момичета за отношенията ви със спонсора ви. Моята спонсорка така ме дразни, че ако мога да се оттърва от нея ще съм доволна. Не пуснах поръчка в началото на месеца, защото се съобразявам с клиентите си и кога получават доходите си и като се започна едно пускане на смс-си от нейна страна с въпроси от сорта - -как си, как вървят нещата при теб, ала бала. Винаги и за всичко ме ръчка, така ме ръчкаше и когато и бях клиентка преди, много е кофти, аз имам достатъчно мозък и ще работя както и когато поискам. Ех казах си го, тя може да си мисли, че постъпва деликатно, но аз го приемам като натрапване.


 hahahaТова явно е някаква заразна болест.Аз си мислех че само моята е така! ooooh!

хората си гонят парите, нали от вас си ги изкарват, защо се чудите  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт