Орифлейм 9

  • 10 521
  • 338
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 782
  [/quote]иначе пареото го видях, ама доста има да го мотая
[/quote]
 Peace Аха,много е голямо!

# 301
  • Мнения: 9 095
иначе  е много свежо да му се невиди ама с котето двамата трябва да се увиваме Joy

# 302
  • у нас
  • Мнения: 5 738
 Joy

Днес си взех еклата , мале хора супер е. И сега като се намажа и с крема................ Отивам да забия някое гадже Joy Joy

# 303
  • Мнения: 9 095
аз се зарибих по серията Баия и ще взема тях парфюмчета Crazy

# 304
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
аз се зарибих по серията Баия и ще взема тях парфюмчета Crazy
Наистина е много зарибяваща серията с тези "вкусни" аромати. Аз първоначално си поръчах само ексфолианта и ТВ Залез, обаче след като помирисах продуктите от рали комплекта Crazy..............поръчах си и душ гела и балсама за тяло Mr. Green.
Някой беше писал по-горе, че миришат на вкиснато - нищо подобно Naughty, миришат много вкусно на плодове Peace.

# 305
  • Мнения: 3 782
Joy

Днес си взех еклата , мале хора супер е. И сега като се намажа и с крема................ Отивам да забия някое гадже Joy Joy
За парфюма ли говориш? Не е ли много тежък?

# 306
  • Мнения: 3 782
Ох и аз мислех да си взема балсама за тяло от Байята,но много неща станаха пак и ще видя кога. Поръчах си и гланца за устни,но най-светлия. Нямам търпение да ги взема утре, дано да ми ги пратят... Laughing
Ами аз пак имам само за себе си за около 50 лв неща и огледалото си поръчах за по-добро гримиране.
А вие по колко харчите за себе си? или само аз харча толкова?

# 307
  • Мнения: 9 095
Joy

Днес си взех еклата , мале хора супер е. И сега като се намажа и с крема................ Отивам да забия някое гадже Joy Joy
За парфюма ли говориш? Не е ли много тежък?

ако е парфюма, тежък е но ТВто само в началото е по- натрапчива, после става много лека Peace

# 308
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
аз си харесвам бялото джордани, този парфюм е много сполучлив, с пъти е по-добър от класическото джордани. Поръчах и прешъса и много се надявам да не съжалявам, една клиентка ми заяви ТВ-залез, най-вероятно продукта е хубав, но е само 15 мл.

# 309
  • Мнения: 3 782
Мишел Джорданито наистина е хубаво,но ми се струва,че за лятото е много тежко Wink
иначе и аз си поръчах от новите,да си го нося в чантата, че е мъничко и позволява.

# 310
  • Мнения: 9 095
оф Ани и аз все малки неща пък то... май все малки чанти купуваме, сега като взема поръчката ще разправям и аз за тези малките ТВ и двете си вземам аз че немога да реша коя от тях ми харесва Joy

# 311
  • Мнения: 3 743
И аз много харесвам бялото Джордани, но и новия на Елви е много хубав и Мис О, също ми е от любимите.

# 312
  • Мнения: 2 229
Имам глупав въпрос!!!

Подариха ми "Visions - Colour Harmonies" като молив, но има 5 цвята и се сменят. Отзад пише
Rich Inspiration - 2701 и после
Medium
Rich Ruby
Toasted Almond
Pearly Beige

предполагам това са цветовете, но не мога да разбера дали е червило или сенки. #Crazy newsm78

Има нарисувани и око, и устни...пробвах като сенки, нещо не ми изглежда в ред, но пък за червило - много странни цветове. Outta Joint

Глупава съм...някой да ме просветли?

# 313
  • Мнения: 2 323
Това ли е?

Visions Colour Harmonies - Colour Harmonies 
 
Комплект Цветна хармония
 
Професионален комплект за гримиране в удобна поставка. Съдържа 2 бр. овлажняващи червила, коректор за лице и кремообразни сенки за очи. Изключително удобен, за да бъде с вас, където и да сте! 


http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.jhtml?PRODID=2700_bg_BG&CATID=unavailableCategory_bg_BG&search=true

# 314
  • Мнения: 2 229
Дааа това е...а сега...ще трябва да позная кое какво е.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

OMFG то си пишело. Mr. Green Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Joy

Мерси, мерси много!!  bouquet Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт