Нова кола или нов бюст ?

  • 6 676
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 759
                   Бюст - по-екологично е  Peace. Само трябва да проследиш след 20 години изхабените вече имплантанти да се изхвърлят на определените за целта места  Whistling. Пък и ако се разделите със *, после не може да си го вземе  hahaha...
                   П.П. Или може  newsm78?

# 61
# 62
  • Мнения: 7 837
А сопранов какво ще получи за подарък? Може би биг кок, а, а???

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цици разбира се  

# 64
  • Мнения: 293
Зарежи колата, кола лесно се купува. Искам да кажа - бръмбъзък като мойта лесно се купува.

Сега обмислям  - брей, им́ало то бонуси от женитбата, тцъ-тцъ. Искам и аз цица, ́ако и да трябва в робство да се продам. Поне искам след десетина годинки.. И там си пада поддръжка.

Лиска, обаче, ми разби сърцето. Щях да си подарявам полет с такова возило, ей н́а, още се подмотвам.

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Барбалекс, слушай кака си, сложи си цици и светът ще стане по-добронамерен. Или поне Сопранов Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7 128
Първо цомбите. Нова гръд много коли може да купи.  Grinning

# 67
  • Мнения: 2 309
Кола си взех,сега явно трябва да помисля за цици Thinking

# 68
  • Мнения: 5 228
Цици. Колата Сопранов непрекъснато ще ти я иска, дай сега едно кръгче, хайде да ме закараш до пазара, после ще я одере някъде . . . А циците ще са си лично твои, дори и когато ги ползва той.

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А циците ще са си лично твои, дори и когато ги ползва той.
Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 102
Естесвено,че кола smile3508, защото харесвам гърдите си и така в натуралния им вид newsm47
Въпреки,че аз нова кола си имам. Ако имам още толкова пари няма да ги вложа в цици в никакъв случай Naughty

# 71
  • Мнения: 765
 Трябваше да сложа анкета...Циците ще са си мои (те и сега са ), не може да ги вземе , не се водят общо имущество , дори и да ги придобия след брака.
 Ако взема кола все ще трябва да возя някой нанякъде и ще ми се отнеме от времето за разходки..., а и Витошка вече е пешеходна , ако разбирате накъде бия .

# 72
  • Мнения: 677
Естесвено,че кола smile3508, защото харесвам гърдите си и така в натуралния им вид newsm47

Дай ги на снимка де, аз ще ти дам снимка на колата си, става ли?

# 73
  • Мнения: 2 792
 Мислих, мислих и реших лаптоп, от мое име си избирам...

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добро момиче си ти, барабалекс. Ще намерите пресечни точки със Сопранов, няма начин.

Общи условия

Активация на акаунт