Нова кола или нов бюст ?

  • 6 671
  • 214
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
НИто едното.   Grinning
Нов бюст не ми трябва, а нова кола си имам.

# 121
  • Мнения: 4 762
Бюст. Мога да ти помогна с полезна информация ако наистина възнамеряваш да го правиш.

# 122
  • Мнения: 1 418
Бих избрала бюст.(щото имам кола)Ако нямах разбира се,че колата.

# 123
  • Мнения: 332
естествено че бюст Peace

# 124
  • Мнения: 54
Аз пък цици!

Не заради това ,че имам кола.Говорим за дилемата :кола или цици,ако нямаме и двете.Нали така,Барбалекс? newsm78Или аз не съм разбрала?

Покрай тях може да се уредя и  с кола Joy.Но обратния вариант, не става.Затуй Mr. Green
хахахаха така си е !  Peace

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 702
Нова кола, разбира се!
Бих избрала бюста само ако мога да си върна моя собствен бюст отпреди 15 години. Но тъй като това по естествен път няма как да стане, оставам твърдо за кола, гадни са ми гумените цици и не мога да си представя да ми се налага да нося такива.

И още нещо: новата кола по-малко от 15 000 евро няма как да бъде, а гумените цици вървят по 3-4 000 лева!

Бъдете практични  Laughing

# 126
  • Мнения: 184
Е, да, ама аз съм егоист и предпочитам нещо за мен, а не за мъжете, т.е. колата си е за мен, а мъж си имам вече и с цици или без си ме е взел.
[/quote]

Лилянке, ами точно циците ще са си за нея, а не колата. Колата всеки ще иска да я кара, а пък циците са си лично нейни - нищо, че ще им се радват всички. А пък мъжът ти си те е взел вече, ама това не му пречи, предполагам, да харесва цици Simple Smile  bouquet

# 127
  • Мнения: 141
Е те тва е дилемата Laughing
Цици на 100%!  Joy
Вече съм взела и аз това решение Peace

# 128
  • Хасково
  • Мнения: 224
И аз съм за цици!!! Аз имам кола, но мъжа ми не ми даваше пари за цици, но аз толкова много исках (макар че имах много хубав бюст, просто исках по-голям) ,че си уговорих всичко за операцията  и отидох да си заложа колата. Вече 1 седмица съм с нови цици! Мъжа ми беше пред свършен факт и трябваше да ми я откупи.Трябва да ви кажа, че просто съжалявам ,че не съм го направила по-рано!

# 129
  • Мнения: 765
Бюст. Мога да ти помогна с полезна информация ако наистина възнамеряваш да го правиш.

 Наистина възнамерявам. Всичко измислих сега въпросът е кръгли или  капковидни ?  Thinking
 Зара е хвърлен - решението взето ! Ставам Цомба Гърдева 2 .
 Благодаря на всички за откровените отговори , скоро ще се перя с нов бюст  Grinning

# 130
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 Благодаря на всички за откровените отговори

За нищо. Тук сме, за да помагаме. Имахте нахалството да си измислите име на детето сами Mr. Green, сега и ние се почувствахме полезни.

# 131
  • Мнения: 1 072
Капковидни??? Что такое? Звучи ми като увиснали, но надали е така. Thinking

# 132
# 133
  • Мнения: 765
И аз съм за цици!!! Аз имам кола, но мъжа ми не ми даваше пари за цици, но аз толкова много исках (макар че имах много хубав бюст, просто исках по-голям) ,че си уговорих всичко за операцията  и отидох да си заложа колата. Вече 1 седмица съм с нови цици! Мъжа ми беше пред свършен факт и трябваше да ми я откупи.Трябва да ви кажа, че просто съжалявам ,че не съм го направила по-рано!
Случила си на мъж ти... Laughing

 Благодаря на всички за откровените отговори

За нищо. Тук сме, за да помагаме. Имахте нахалството да си измислите име на детето сами Mr. Green, сега и ние се почувствахме полезни.
За следващото няма да мина без анкета - име с Ш... Grinning

# 134
  • Мнения: 10 758
Бюст. Мога да ти помогна с полезна информация ако наистина възнамеряваш да го правиш.

 Наистина възнамерявам. Всичко измислих сега въпросът е кръгли или  капковини ?  Thinking
 Зара е хвърлен - решението взето ! Ставам Цомба Гърдева 2 .
 Благодаря на всички за откровените отговори , скоро ще се перя с нов бюст  Grinning
Оооо, сестра ми Heart Eyes Flutter

Общи условия

Активация на акаунт