Нова кола или нов бюст ?

  • 6 690
  • 214
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз лично бих предпочела колата защото цици си имам. Но ми се струва че тази тема е повече за форума на татковците.

# 167
  • Мнения: 3 423
Аз лично бих предпочела колата защото цици си имам. Но ми се струва че тази тема е повече за форума на татковците.

Това е мръсен форум.
Пуснах нощес важна тема
и ме шутираха в гъза. Тук
са циците, тук са колите.

# 168
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чувам водещият сватбата на Сопрано и Барабалекс да обявява "А сега, младоженецът дарява на булката нови цици. Честитооо!" Laughing

# 169
  • Мнения: 3 423
Чувам водещият сватбата на Сопрано и Барабалекс да обявява "А сега, младоженецът дарява на булката нови цици. Честитооо!" Laughing

И да последва: "Таз година булка, догодина люлка!"

# 170
  • Мнения: 2 070
Кола, икономична, хибрид или там нещо такова. Ще я карам само на извънградско или когато се наложи. Гърдите ми си ги харесвам, откърмих си отрочето, като откърмя още едно-две ще ги мисля и тях. Засега не са много променени.

# 171
# 172
  • Мнения: 4 138
цици. колата се амортизира по-бързо и е по-скъпа. аз съм практичен човек.

# 173
  • Мнения: 765
Чувам водещият сватбата на Сопрано и Барабалекс да обявява "А сега, младоженецът дарява на булката нови цици. Честитооо!" Laughing

И да последва: "Таз година булка, догодина люлка!"
Водещи , хора които говорят по микрофон и гости с подаръци сервизи , малки пластики , икони, тостери и всякаква посуда са нежелани на сватбата .

# 174
  • Мнения: 2 361
  Кола. Мога да я сменя за мотор, а циците кво...ще си ги пляскам у челото.

# 175
  • Мнения: 1 233
Нов нос Embarassed

# 176
  • Мнения: 3 423
Чувам водещият сватбата на Сопрано и Барабалекс да обявява "А сега, младоженецът дарява на булката нови цици. Честитооо!" Laughing

И да последва: "Таз година булка, догодина люлка!"
Водещи , хора които говорят по микрофон и гости с подаръци сервизи , малки пластики , икони, тостери и всякаква посуда са нежелани на сватбата .

Както и такива с животни!

# 177
  • Мнения: 6 167
Кое бихте избрали , ако в момента трябваше да избирате между двете ? Защо ?

е как - нова кола, разбира се.
бюстът ми го вижда само един, а колата.. ехее, като се пусна по къра...всички ще ме видят и даже ще завидят  Joy

# 178
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Да, ама с колата не можеш да минеш по главната, нали? А с новите цици напред си е друга работа.

# 179
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Водещи , хора които говорят по микрофон и гости с подаръци сервизи , малки пластики , икони, тостери и всякаква посуда са нежелани на сватбата .


 Shocked А аз толкова хубав тостер съм ви харесала...
Ти като го не щеш, ще го дам на ергенското парти на Сопранов Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт