Цъвтящи краища

  • 19 484
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За цъфналото вече - само подстригване.
Кристалите са еднакви.
Маска и балсам за сухи и много сухи коси.
Не ползвай сешоар.
за съжаление Блонди много точно го е казала

# 16
  • Мнения: 1 313
Никога не съм ползвала  кристали, но преди малко си купих на Виофарма - само такива имаше в магазина. Да видим какво ще стане с бъдещия къфтеж

# 17
  • Мнения: 2 407
Кристали и малко се подстригни.

# 18
  • Мнения: 115
Маска "Вегетарианско чудо" на ДАВИНЕС - за дехидратирани коси. Peace

# 19
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Здравейте момичета, бременна съм и косата ми ужасно взе да цъфти и е много суха.Моля ви кажете ми някоя маска или ако някоя от вас е ползвала кристали за коса да сподели и кои по точно са хубави.Една приателка ми каза за тях ама не съм запозната въобще. А не искам да се постригвам. Cry

Интересно защо косата ти цъфти, а краищата ти са ЦъВтящи Thinking Но както и да е...Не мисля, че има такъв продукт, който ще съедини вече разделилите се краища на косата. Направи си една хубава прическа, а за останалото достатъчно е изписано в темата Peace

# 20
  • Мнения: 3 010
Трябва да я подстригваш, не може да ти расте така............ без подрязване на краищата. Отиди на фризьор и леко помоли да ти оберат връх4етата, изполвай кристали за коса!

# 21
  • Мнения: 1 906
За началоло е най-добре да се отреже вече цъфналото, а после маската с подхранващи масла на Глис.

# 22
  • Мнения: 164
Здравей,
За вече цъфнали краища спасението е само ножицата.А след това ,за да не цъфти аз ползвам перли за коса-купувала съм ги от аптеката и съм много доволна .Представлява шпрей и се впръсква в краищата-мазно е.Но при вече цъфнали краища няма да ти помогне.Защо се притесняваш да се пострижеш аз и при двете си бременостисти се подстригвах,стига де не си слагаш нещо на сърце.

# 23
  • варна
  • Мнения: 564
Маска "Вегетарианско чудо" на ДАВИНЕС - за дехидратирани коси. Peace
аз си взех маската с прополис и някакси ми отежнява косата,когато отидох в аптеката вече беше друга консултантка и миказа че вегетарианското чудо било по-добро,но вече намах толкова излишни пари да си купя.Как се чувства косата ти след маската.?Сега събирам пари да си купя циментения балсам на Керастасе за крайщата бил ги възстановявал newsm78Мъжа ми вече неможе да намери нищо свое в банята от маски hahaha hahaha hahahaАко взема да  ги разпродавам-палто от норка ще си купя #2gunfire Laughing Laughing

# 24
  • варна
  • Мнения: 564
Има още един начин да се отървеш от цъфналите краища......
като ученичка в Сценични кадри имахме и час грим и перуки, съответно идваше и професионална фризйорка да ни говори  за подстригването и оформянето на прическите.....Тогава всички девойки бяхме с дълги коси, които цъфтяха , защото си беше светотатство едва ли не,  да си подстрижеш малко косата....Луди,млади бяхме  Crazy Mr. Green
Фризйорката тогава ни обясни и ни показа как да се отървем от нацъфтялото ,и как  се калцират краищата за да се предотврати разделянето им за по дълго, без да се намали видимо дължината на косата
Въпросната протцедура се състои в това:  тънки кичури се усукват , от края към корена ,по дължина се движат пръстите, докато от осуканият кичур щръкнат върховете на косата около 5 мм .....с едната ръка се държи кичура ,а с другата с бързо движение със запалка се минава по дължината му. Крайчетата изгарят и  на върховете се образува миниатюрно топче ,което е въпросното калциране...... как само го обясних  Whistling
ефект има, всъшност това е бил един от древните начини с които са си скъсявали косите , слагали са ги между две плочи и са горели това което стърчи от тях
Предполагам ,че някои салони я правят тази процедура

иначе за суха коса....пробвай разни маски със зехтин, гъша мас (една моя позната е много доволна)  добре е да преспиш ........

ами това е , стига толкова че стана цял ферман   Mr. Green


А това топче после какво го правиш-не го ли режеш пак?

# 25
  • Мнения: 1 313
На мен много ми помагат горещите масла. Има такива на Vo5, Keranove, Loreal, Oriflame, но любимо ми е маслото от карите на Икаров. То е твърдо и трябва да се разтоп на водна баня преди да се нанесе. Косата става много мека, плътна и не се заплита.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 115
Janiz,аз слагам само в краищата от маската/да не ми отежни косъма и да предотврати цъфтеж/,преди това нанасям Nou Nou балсама за боядисана коса.Косата ми е в кондиция след всички тези мазила Laughing

# 27
  • Мнения: 5 475
За вече цъфнали краища спасението е само ножицата.

 Peace

# 28
  • Мнения: 1 906
На мен много ми помагат горещите масла. Има такива на Vo5, Keranove, Loreal, Oriflame, но любимо ми е маслото от карите на Икаров. То е твърдо и трябва да се разтоп на водна баня преди да се нанесе. Косата става много мека, плътна и не се заплита.  Simple Smile
Дай малко инфо за това на Икаров  Praynig.

# 29
  • Мнения: X
Маслено дърво (карите).От плодовете му се извлича ценното масло карите (т. нар. масло ши), богато на витамини, микроелементи и ненаситени мастни киселини, които възстановяват и стабилизират роговият слой на кожата, задържат влагата в кожната повърхност. Маслото подпомага регенерацията на кожата, притежава антиоксидантна активност. Поради богатато съдържание на витамин Е, превъзходно омекотява кожата.

Втъвърдено е при стайна температура и на вид прилича на кокосовото масло - продава се в малки пластмасови кутийки. Разтваря се от топлината на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт