Имате ли силиконов бюст?

  • 41 367
  • 590
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 666
Нямам.
Ама искам да имам!

# 526
  • Мнения: 639
Нямам,но на първа възможност ще си сложа Crazy

# 527
  • Мнения: 491
Нямам, но май и не искам, бих се навила по-скоро на лифтинг.

# 528
  • Мнения: 274

А, и тези, дето толкоз не щат - елате пак да си поговорим, като родите, откърмите и отгледате две деца. Wink

Ей мЪ да си поговорим - родих, откърмих и гледам 3 деца. Ама силиконов не ща. Hug

Евала - аз нямам смелост за трето. Добре, де - мен бюста ми увисна тотално след второто....Ти твоя как го опази, или просто не му обръщаш внимание? Щото и моя мъж вика, че за него моите били най-красиви на света, ама огледалото друго вика....... ooooh!

# 529
  • Мнения: 1 541
Силикон неискам,само корекция.

То точно пък ти ако искаше щеше да си нахална   Twisted Evil Mr. Green Hug

# 530
  • Мнения: 374
февруари ми е операцията Simple Smile
4акам я с нетърпение Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 2 968
февруари ми е операцията Simple Smile
4акам я с нетърпение Simple Smile

Ама всичко после да ни разкажеш Simple Smile Води дневник Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 532
  • София
  • Мнения: 1 020
Не нямам, а и не съм фен на големия бюст. Виждам приятелки с естествен голям бюст как им пречи и тежи. Радвам се че са ми малки. Сега да видим след раждането какъв ще е резултата. Може и да си променя после мнението, но на този етап е това.

# 533
  • Мнения: 1 045
Не нямам, а и не съм фен на големия бюст. Виждам приятелки с естествен голям бюст как им пречи и тежи.
Не знам защо за повечето силикон в гърдите се отъждествява като някакви огромни бомби ???? При всичките ми познати със силикон има само едно момиче което е сложило повече от колкото трябва. Всички други са с напълно нормални бюстове  Crossing Arms

# 534
  • София
  • Мнения: 1 020
Не нямам, а и не съм фен на големия бюст. Виждам приятелки с естествен голям бюст как им пречи и тежи.
Не знам защо за повечето силикон в гърдите се отъждествява като някакви огромни бомби ???? При всичките ми познати със силикон има само едно момиче което е сложило повече от колкото трябва. Всички други са с напълно нормални бюстове  Crossing Arms
Ми да в интерес на истината - права си, може и да не са големи, ама тогава и мойте си стават. И пак казвам след като родя може друг акъл да ми дойде.

# 535
  • София
  • Мнения: 3 889
Не нямам, а и не съм фен на големия бюст. Виждам приятелки с естествен голям бюст как им пречи и тежи.
Не знам защо за повечето силикон в гърдите се отъждествява като някакви огромни бомби ???? При всичките ми познати със силикон има само едно момиче което е сложило повече от колкото трябва. Всички други са с напълно нормални бюстове  Crossing Arms

Така е, при първа операция не е добре да се започва с огромен размер импланти, особено пък ако не си имала почти нищо преди това.

# 536
  • Мнения: 72
Нямам и засега нямам намерение да си слагам. Все пак, не се знае след няколко години как ще разсъждавам по въпроса...

# 537
  • София
  • Мнения: 3 889
Аз вече се замислям за по-голям размер импланти, но след 5-6 години поне.

# 538
  • Мнения: 2 936
Аз вече се замислям за по-голям размер импланти, но след 5-6 години поне.

 Peace аз може и по-рано... Laughing

# 539
  • Мнения: 1 045
Не нямам, а и не съм фен на големия бюст. Виждам приятелки с естествен голям бюст как им пречи и тежи.
Не знам защо за повечето силикон в гърдите се отъждествява като някакви огромни бомби ???? При всичките ми познати със силикон има само едно момиче което е сложило повече от колкото трябва. Всички други са с напълно нормални бюстове  Crossing Arms

Така е, при първа операция не е добре да се започва с огромен размер импланти, особено пък ако не си имала почти нищо преди това.
Зависи от началния ти старт все пак  Laughing Моя беше 75 Д и нали се сещащ , че 300 сс примерно просто доникъде няма да стигнат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт