15. СУ „Адам Мицкевич“

  • 88
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,търся мнение за 15 СУ в Надежда.Какви са учителите?Добра ли е средата на обучение?

# 1
  • София
  • Мнения: 46 722
Синът ми беше там втория срок.
Сградата е обновена.
Директорките са строги, стегнати и си движат нещата.
Паралелките след 8 клас са със интересни специалности.
Казаха ми, че държат да се учи.

# 2
  • Мнения: 76
Не се ползва с добра слава в кв Надежда, камо ли след 7 клас

# 3
  • София
  • Мнения: 46 722
Някои деца нямат достатъчно точки като за училище в центъра. Така че това е достатъчно добър, макар и компромисен вариант. Има училища, които са много по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт