Здравейте. Някоя от вас имала ли е висок АЛАТ през бременността? В 20та седмица съм. Днес ми излезе резултат за АЛАТ-  200 при норма до 40.
Преди 20 дни АЛАТ беше 68.
Преди да забременея беше - 10.
Когато беше 68 докторката ми каза, че е защото си похапвам повече, но сега вече с това 200 няма как да е от похапването май. А и аз не съм си променила хранителните навици. В другиден ще видя какво ще каже.
 Сблъсквали ли сте се с такъв проблем?