Здравейте, поради дълбока захапка съм изтрила доста зъби а и подари лошо лечение от зъболекар други бяха изпилени. В момента захапката ми е лоша, ще преминавам лечение с ортодонт, но на по-късен етап ще се наложи рехабилитация на захапката корони, онлей и тн. (бондинг или фасети -в краен случай). За мен е важно самата захапка да е много добре планирана, контактът между горните и долните зъби и тн. Какво е вашето мнение за д-т Грънчев? Имате ли актуални цени за корони, фасети, бондинг? Как работи и най-вече прави ли хубава захапка?