Как спят бебчетата ви нощем - със или без чорапки ?

  • 2 787
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 950
Без чорапи. Слагам й пижама и така спи. Като се отвие поне знам, че няма да е съвсем гола.

# 76
  • Мнения: 1 101
Без чорапки, но спи със спален чувал.

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Не мога да си представя да оставя детето си с чорапи цяла нощ  Naughty. Аз нямам търпение да си събуя чорапите и просто не приемам за нормално да се спи с чорапи. Не се юркайте сега отгоре ми, това си е личното ми виждане за нещата  Crossing Arms

До 8-9 месец спеше с ританки. После вече боса. И зиме, и лете. Така и не я научих да спи с чувал  Crazy и често като се отвие краката й замръзват, но това е положението. А и тя като баща си е нудистка Mr. Green- все гледа боса и гола да е, даже посред зима  #Crazy

# 78
  • Мнения: 1 428
Без чорапки вече, топло е.

# 79
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Вече без.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 968
Ние сме лизо на 2 г. и от съвсем скоро спи без чорапи. Досега само с чорапи, защото много рита и се обръща и винаги ме е било страх, а децата настиват първо от кракатаи това винаги ми е било водещото.

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Приспивам го без чорапи.Самата аз не понасям чорапи на краката си.Обличам го с тънки ританки и боди,че много се отвива.

# 82
  • София
  • Мнения: 978
Синът ми се роди ноември месец - т.е. зимно бебе, НИКОГА не е спал с чорапи.

# 83
  • Мнения: 603
Тази нощ ще спи по боди само... Днес беше адски жегав ден. И въздухът още не се е разхладил. Tired

# 84
  • София
  • Мнения: 368
Вече без чорапки. Много му е топличко вече.  Simple Smile

# 85
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Гледам да е без -- да й се проветряват крачката rotfImao...

# 86
  • Мнения: 985
 До моментът винаги е спяла с чорапи,но май вече ще й ги махам,тъй като се времето стопли.

# 87
  • Мнения: 4 399
Ами никога не съм слагала чорапи за спане, смятам че прекалено стягат краката и затрудняват кръвообръщението. Детето ми винаги е спало с пижама, която завършва като ританки. И в момента спи пак така. Освен това е задължително в чувал, защото извършва невероятни движения и никога не е завита.

# 88
  • София
  • Мнения: 44 277
с чолапки,но в спалнята ни е хладничко - северна е, а и той спи напълно отвит, без одеало, без човал...така че за сега с чорапи, като стане още по-топло сигурно ще ги махнем.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 750
До сега спеше с цял гащеризон. От снощи спи само по боди с къс ръкав, без чорапи. И така ще е цяло лято.

Общи условия

Активация на акаунт