УПЛАШЕНА СЪМ. Менингит в яслата ни.

  • 3 689
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Благодаря на всички, имам добри новини. Днес ХЕИ са казали, че няма нужда от изследване на децата. Карантината изтича утре и сме само под наблюдение. Аз обаче ще я водя да и направя изследване за мое лично спокойствие.
Болното детенце е на три антибиотика, но състоянието му е под контрол и изгледите са добри. Дано по-бързо да се възстанови напълно.
Надявам се, че до понеделник всяка тревога ще отшуми.
Благодаря ви, че ви има  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 47 987
много се радвам за добрите новини!дано детенцето се възстанови напълно

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
villie
Нищо лично  Peace, но смятам, че на такива постинги мястото им не е тук - вместо да успокоиш авторката на темата, съвсем ще я ошашкаш.
pathy - радвам се, че нещата вървят към положителен финал.  Hug

# 18
  • Мнения: 516
villie
Нищо лично  Peace, но смятам, че на такива постинги мястото им не е тук - вместо да успокоиш авторката на темата, съвсем ще я ошашкаш.
pathy - радвам се, че нещата вървят към положителен финал.  Hug
Идеята ми небеше да шашкам авторката - притеснението си е ли4но мое..
Просто ме развълнува темата,защото аз имах подобни опасения и тревоги...
В интерес на истината,опитах се,още в4ера да изтрия постинга си,но ми дава грешка,ще помоля модератор да направи това,ако наистина съм прекалила - изобщо не се сърдя,а се извинявам...
Дано вси4ко с децата в Благоевград е наред,както и  болното детенце да оздравее...а за моя слу4ай,няма да коментирам - само се моля,с детето да се слу4и 4удо!
Простете за недоразумението - много усмивки на вси4ки Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
villie
Нищо лично  Peace, но смятам, че на такива постинги мястото им не е тук - вместо да успокоиш авторката на темата, съвсем ще я ошашкаш.

Аз пък си мисля, че точно тук си му е мястото. Защо свикнахте на всички и всичко да правите мили очи, а не да си казвате мнението?!

Радвам се, че нещата са под контрол  Peace

Когато лежахме с дъщеря ми в болницата заради пневмония, приеха дете с менингит. На втория ден вече бях изперкала от притеснение, въпреки че детето беше изолирано. Лекарите ни увериха, че няма опасност.

# 20
  • Мнения: 83
pathy в коя ясла ходите в Благоевград?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
Моето дете е с температура и повръща и сега като прочетох пак темата много се притесних. Водихме го на лекар, каза че е възможно да е в началото на гнойна ангина. Аз днес в нас го карах да си докосва гърдите с брадичката и да се свива, питах го и 100 пъти дали го боли гръбчето, главата и т. н. Каза, че не го боли, но аз много не мога да разчитам на него, защото трябваше да пътуваме за провинцията и цял ден се опитваше да ме увери, че нищо му няма. Ох не знам, ще се побъркам от притеснение Sad

Общи условия

Активация на акаунт