За комбинацията от щора и перде

  • 13 398
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Не, не мисля, че ще има разлика. Платнените щори попиват еднакво количество прах, независимо дали са вертикални, руло-щора или плисирани. Ще ги поизтупвам чат-пат, прахосмукачка чат-пат и 2 пъти в годината пране и така - до следващите Mr. Green То и без това се оказаха доста евтини, та подмяната няма да е проблем.


Би ли показала какви са тези плисирани щори? Аз за сега съм се спряла на текстилни роло-щори в комбинация с тънко перде, но до колкото разбрах те не могат да се перат  Cry

# 16
  • Мнения: 1 152
Не, не мисля, че ще има разлика. Платнените щори попиват еднакво количество прах, независимо дали са вертикални, руло-щора или плисирани. Ще ги поизтупвам чат-пат, прахосмукачка чат-пат и 2 пъти в годината пране и така - до следващите Mr. Green То и без това се оказаха доста евтини, та подмяната няма да е проблем.


Би ли показала какви са тези плисирани щори? Аз за сега съм се спряла на текстилни роло-щори в комбинация с тънко перде, но до колкото разбрах те не могат да се перат  Cry
http://www.kamax.bg/index10.php
Ей това отзад на фона жълтата щора. Има в най-различни цветове, включително и дървени.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Кажи, моля те, спасяват ли те тези щори от жегата.
Уфф, зависи наистина от изложението. Спалните ни са на изток - там вътрешните щори са достатъчни, защото сутрин докато напече, докато стопли и то станало обяд. В хола и кухнята обаче - запад - като напече и ми се извива свят, просто е необитаемо. Тази вечер се разготвих в 6 и в 7 просто не знаех къде се намирам от жега. Там само климатик би спасил положението. За юг засега нямам опит, сори.
Истината е, че в такива изложения си трябва климатик - щорите са си повече за сянка.

# 18
  • Мнения: 784
В едната стая сложихме бамбукови щори на Гардения /от тези на руло/ плюс перде - цветът на щората всъщност е естествен дървесен цвят и много добре си пасна с мебелите. Сложихме ги като временен вариант, докато измислим нещо по-така, обаче толкова добре се получи, че ще си останат за постоянно.

В другата стая сме със старата дограма и сложихме от хоризонталните алуминиеви - вътре, между двете стъкла - и пак перде.

Първия вариант стана по-красив, втория - по практичен.   

# 19
  • Мнения: 16
Ние имаме плисирани щори,антистатични са.В комбинация с тънко перде.Много съм доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние имаме плисирани щори,антистатични са.В комбинация с тънко перде.Много съм доволна.
Ех, най-сетне някой с нещо реално Mr. Green Снимай, моля те Praynig

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер!!! Много ти благодаря  bouquet Харесва ми, това ще си поръчам! А пердето от каква материя ти е?

# 23
  • Мнения: 1 152
Супер!!! Много ти благодаря  bouquet Харесва ми, това ще си поръчам! А пердето от каква материя ти е?
Органза Simple Smile И аз имам такава комбинация

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
ама снимай дееееееее  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сещам се, че имаше едни щори, които са текстилни, но са ролетни, вътрешни и покриват цялото стъкло, докъдето ги спуснеш. Виж тук http://www.rollplast.com/read.php?cCat=1_6_16&id=21

Някой да даде ориентировъчни цени за този тип щори, в сайта не открих?

# 26
# 27
  • Мнения: 1 152
ама снимай дееееееее  bouquet
Виж това.



Последна редакция: вт, 15 май 2007, 09:26 от Сасано

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Извинявай, ама тези щори не са ли алуминиеви newsm78

# 29
  • Мнения: 16
Още една снимка -плисирани щори.Цена им 27-30 лв/кв.м  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131765&photo=2

Общи условия

Активация на акаунт