Тъй като това е първата ми публикация, не съм сигурен дали темата е подходяща за този раздел. Ако съм объркал категорията, предварително се извинявам и ще съм благодарен, ако ме насочите къде е най-удачно да задам въпроса си.
Наскоро си закупих фотоепилатор Philips Lumea Prestige BRI977. Имам доста силно окосмяване, най-вече в интимната област, и именно затова реших да инвестирам в този уред.
След като прочетох подробно инструкциите, видях, че изрично е посочено мъжете да не използват фотоепилатора в областта на гениталиите. Въпреки това реших да пробвам на най-ниската степен.
По време на процедурата болката беше минимална, а след нея не забелязах сериозно зачервяване, изгаряне или друг вид нежелана реакция.
Въпросът ми е следният: според вас безопасно ли е да се използва фотоепилатор в тази зона при мъже, въпреки предупреждението на производителя? Възможно ли е това да навреди на потентността, плодовитостта или да увреди тестисите с течение на времето?
Ще се радвам да чуя мнения, особено ако някой има личен опит или разполага с медицинска информация по темата.
Благодаря предварително!