Става и лошо при пътуване!

  • 3 979
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 786
Абе аз много не вярвам на такива неща дето немога да си ги обясня логично.
Ама айде да не разводнявам. На мойта госпожица също и става лошо и миналата година като ходихме на море направо се побърках през целия път да я пазя да не повърне. Задържахме положението с чести спирания и и бях взела разни солетки, бисквитки и бонбонки.
За тази година мисля да пробвам с този Кокулин пък дано подейства.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Кукулини наистина действа - хомеопатични са и стават за малки деца и за възрастни.

# 17
  • Мнения: 656
Моята щерка повръща често на дълъг път. Като бебе имаше проблеми със стомахчето, които се "израствали" до края на 2рата годинка, а тя е на 5, но пак някои храни ги повръща.

От София сме, като тръгнем на море гледам да спят колкото се може повече. Разрешавам и да яде чак когато е много гладна, но по малки количества сухи неща - солети, препечено хлебче. Водата я пие на по глътка-две през интервали не по-малко от 20 минути. Просто ако пийне малко повече е много лесно да повърне течната храна, докато другата се задържа по-лесно в стомахчето.

Сиропа натриев цитрат не и понася, защото вътре е уж с лимон и дразни стомахчето, той по-скоро предизвиква повръщане отколкото да и помогне. Натриевия цитрат го купувам на ампули, но като тръгваме на път не съм пробвала да и давам, давам и го когато е болна и повръща.

В някои газирани напитки има натриев цитрат- мисля че в някоя от колите беше - не помня дали кока или пепси. Има го и в маунтин дю.

Също нежно, което важи при дъщеря ми - след като пристигнем след дългия път - още около 1-2 часа водата още я ограничавам, защото се е случвало да повръща и след пристигане.

# 18
  • Мнения: 953
Кукулина при нас не действа ефикасно. Когато тръгнем на път я слагаме да лежи отзад и не и давам да се храни това има повече ефект.

Общи условия

Активация на акаунт