Бременност и сватба!

  • 6 128
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
Сватба заради бременност?
Мен се опитаха да ме оженят, като бях бременна, но сключване на брак заради бременност, ми е противно, дори само като мисъл.Не го направих и никога не бих го направила!
И досега съм си неомъжена, но с човека, който обичам.Законно незаконно това, е което според мен има значение - да си с човека, който обичаш.
Извинете ме, ако съм била груба
Peace

# 16
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Доколкото разбирам, преди да разбереш, че си бременна, сте имали намерение с бъдещия татко да се ожените, а до година-две да имате и дете, така че не си от хората, които искат да се оженят заради факта, че са бременни, нали?

Как протича бременността ти? Ако всичко е наред, нямаш прилошаване и гадене, а те обикновено отшумяват до края на третия месец, предвиди дата за сватбата след това и действай по организацията! Може би между третия и шестия месец, както marina_79 е писала, е най-добре, след това ще имаш време да се подготвиш и за бебо! Успех и чакаме новини!

# 17
  • Мнения: 724
Бях бременна в 22 г.с. но ния само подписахме без сватба и изобщо не съжалявам:)

# 18
  • Мнения: X
При мен се получи по същия начин, и аз също искам да ажа, че не се ожених заради бременността, а ускорихме плановете заради нея Peace. Сватбата ми беше в 6-тия месец и нямах никакви проблеми, още повече, че аз се фуках с коремчето си а не се чудех зад какво да го скрия и колко по-бързо мога да се оженя, за да не ми личи Peace Ако всичко при теб е нормално, не се притеснявай и се подготви хубаво за сватба, по-спокойно ще ти бъде ако това си мине от ред преди да се роди детето. Ако така и така сте го планували, и сега трудно заделяте пари, след раждането изобщо няма да ви остане време и средтсва. Поне при нас е така, а и при всичките ми познати:) Peace

# 19
  • Мнения: 5 362
Не съм се омъжвала все още Mr. Green,но и не съжалявам за това.Други неща са по-важни за мен,отколкото един подпис.Но както и да е.
По темата-по-добре сега в началото да сключите брак,докато не си наедряла много.Ако наемете агенция да ви организира нещата ще стане бързо и няма да тичаш за нищо.
Успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 576
Брак можеш да сключиш винаги. Колкото по-рано, толкова по-добре, иначе в последните месеци ще ти тежи. Предполагам, че все още си слабичка и ще се харесаш като булка, към края на бременноста почти всички ставаме като прасенца! Joy

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Доколкото разбирам, преди да разбереш, че си бременна, сте имали намерение с бъдещия татко да се ожените, а до година-две да имате и дете, така че не си от хората, които искат да се оженят заради факта, че са бременни, нали?
Май неправилно сте разбрала авторката
Цитат
(какво да се прави, ние плануваме след година, ама...там горе човека явно си знае работата   )

# 22
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Какъв парадокс - всички са планирали предварително сватбата си, и кой знае как ли, са успяли да си запланират и бебчетата точно преди сватбата....Всички искат да имат деца след като се бракуват, ама при повечето децата са факт още преди сватбата newsm78
Това прилича на "Мижи да те лажем..." Joy

# 23
  • Мнения: 219
bloodywhite както доста хора вече правят, дори въобще и не сключват брак, но аз го искам. Колкото до таткото, много пъти сме говорели на тази тема, а вече дори май съм влязла във втори месец, защото найстина явно съм хванала от капка може би (и това се случва, явно рожденият ми ден в бил в правилния ден...). Но нито аз нито той съжаляваме за това. Ако беше преди години, да съм направила аборт, но след като е с човека с когото смятам да живея...не виждам проблем.
Дори си спомням, когато бях на около 15г (сега съм на 25) и си купих булченска рокля заради танците, жената каза "обикновенно жените са доста едри, защото голяма част са бременни". Още тогава си казах "ооо, аз 1-во ще се оженя и после ще планираме бебето". Но като се замисля, ако беше станало по график, трябваше да родя най-вероятно не по-рано от 28г, че сигурно и тогава щеше да е рано, защото 1-во да съберем парички за сватба, не че са нужни кой знае колко, но все пак няколко хилядарки си трябват, да отидем някъде на екскурзиика в чужбината, после да вземем апартамент, което драстично да намали приходите ни, да се устройм и чак тогава бебче. Да, но както бях чела някъде другаде, ако 1-во искаш кариера, а после бебе, то без да усетиш и ще отидеш към 35, а после вече е по-сложно, така, че факта може само да ме радва, и ... дано всичко си е наред и без проблеми.
И доколкото виждам ако хората продължават да се женят, то обикновенно ще е след като жената забременее, не заради друго, а просто защото ни е толкова забързано ежедневието, че нямаш време да спреш и да кажеш "абе сватба трябва да се прави". Поне аз така мисля.
 Peace

# 24
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
О моля Ви, не го приемайте като упрек, съдене или нещо подобно.
Просто изказах вижданията си, въз основа най - малкото на линйките с годишнини в този форум.
Съвсем естественно е, че никоя омъжила се бременна дама, няма да каже "Омъжих се защото бях бременна".
Извинете ме, ако съм засегнала няколко!
Просто ми стана смешно Joy
Леко бременеене и щастлива сватба Ви желая!  bouquet

# 25
  • Мнения: 999
Ние се оженихме когато бях бременна в 4м.Подписахме и после събрахме 20-ина приятели в една кръчмичка. Дори бях и без рокля а с костюм, но това няма общо с бременността то е личен избор. Мисля че когато и да решите да се вземете все ще е удобно, от вас зависи .

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз бях почти в 8 месец на сватбата си (но не бях с мн голям корем) и това не ми попречи да изживея мига пълноценно...
Не че не можехме да я направим по-рано, просто изчаквахме сестра ми да се прибере от чужбина...
Направете сватбата, когато ти се чувстваш готова  Peace
Приятно изкарване

# 27
  • Мнения: 2 068
и ние много отлагахме сватбата все нямахме пари, време пък някой се скарал от роднините пък да се уталожат нещата и т.н.
а като забременях и пари се намериха и време и роднините се заобичаха  Hug
организацията ни отне 1 месец и много се веселихме този ден не бива да се пропуска а да и бях в 4м.

# 28
  • Мнения: 219
kalaka май обикновенно така става Simple Smile а и ние сме си свикнали така, чакаме яйцето да опре до дупето (дето се вика), че да свършим работата Simple Smile Важното е всичко да е наред, децата да са живи и здрави, и семейството да е щастливо, това е Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 368
Омъжих се когато бях в третия, началото на четвъртия месец. Корема не ми личеше, беше невероятна сватба, като от приказките.   Heart Eyes Мой съвет е да го направите сега, когато още ти е леко и ще се чувстваш прекрасно! Късмет!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт