Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26

  • 8 957
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Дрекzак, АрШгайге, все тая. Пък zа Марк ми идва само едно на ум...Wer hoch fliegt, kann tief fallen  bowuu

Кате, на куц крак, 4РД на Лео (в4ера zабравих  Embarassed )

Другата седмица Ще има бебеШки работи в 4ибо.

# 16
  • Мнения: 1 636
Аz все си мисля,че Марк е оръжието на ДБ.Като че ли ми се струва,че ДБ не обича кой zнае колко Яух  newsm78 Марк е готов да направи това,което ДБ иска и очаква от него.В крайна сметка каzа,че zа него да спечели е zаради съЩествуването му нататък.

# 17
  • Мнения: 3 423
Не става въпрос за обичане.
Срещу пари би го пуснал и на Рааб.

# 18
  • Мнения: 3 521
Срещу пари би го пуснал и на Рааб.

Намесвам се с лееека редакция, ако поzволите мадам Фукс

Беz пари би се пуснал и на Рааб...стига да има после кой да говори zа него...ПиаРщина Crazy

# 19
  • Мнения: 2 907
А не, онзи ден Болен се противопостави с всички сили да не ходи протежето му при Рааб, изпокара се с РТЛ. После каза на Фрауке Людовиг " Да не сте полудели, че той Рааб ще го забие в земята горкото дете" и после вика " Мисля да отидем при Яух и Готшалк".

Люси отдавна се раздели с Джулиет.
4иколинке, разкажи повече за бабата. Откъде познаваш баба и? Какви са тези тайни връзки. И ако ми кажеш къде на клавиатурата се намира главното 4, ще съм много благодарна.

Сибиле Вайшенберг ( моята любима сосайъти-репортерка Simple Smile ) каза тази сутрин, че Марк всъщност е дълбоко влюбен в Болен, вече живеел във вилата му, така че скоро можело Болен да обърне резбата, кой знае. А и той такава излагация с идеята си да правил нов Модърн Талкинг с Марк. Брусчо Дарнел ще каже : сексиииииии  Sick

А Лиске ти понеже знаеш всичко, кажи какво стана със Слави. Прогледна ли?

# 20
  • Мнения: 434
Моин!
Мен защо пак ме няма в началния списък Thinking Thinking

А пък Вечерницата я има два пъти...



По повод на тръшкането - оставям и заминавам. В началото ме дебнеше докато се скрия зад щанда/ъгъла/колата и сменяше тактиката, сега по-трудно се връзва. Аз обаче не убеждавам, не моля, обяснявам доколкото е възможно, ако не мога да я надвикам, просто спирам и изчаквам да се надере, след което продължаваме. Имало е наистина абсурдно смешни сцени, в които я питам "Накрещя ли се",  "Да", питам "Може ли да продължим", "Да" и редът се възстановява. Мисля, че основното е да не се поддадеш на изкушението да спориш с детето в този момент - то така или иначе не е готово да те чуе. Друга губеща стратегия според мен е да се реагира на принципа "какво ще си помислят хората", след като те така или иначе ще си го помислят.

Имаше една много хубава реклама преди време, мисля за фармацевтичен препарат. Майка пазарува с хлапето си, то се тръшва в истеричен пристъп, започва да бие с юмруци по пода, при което мамата се оглежда и плонжира срещу него, крещейки и блъскайки. Малкият ококорва едни очи, изчаква я  да се накрещи, след което тя най-спокойно се изправя, прави му знак с глава и хлапето покорно затътря гъзи бузи след нея. Много добра стратегия, винаги съм си мислела, че трябва да я приложа някой път, като ми дойде музата.

Фук-фук: отивам да гледам Red Hot Chilli Peppers в АОL Arena на 1.07. Чудя се дали да вземем Хана с нас, на нея това й е любимата група - ако я видите какво прави на Snow! - но не съм сигурна дали ще издържи на шума.  Имам време да го измисля.

# 21
  • Мнения: 2 907
Мишка, сърфи ще се спука от яд заради Ред Хот  Wink

Знам за коя реклама говориш. Беше за някакъв спрей за нос.

# 22
  • Мнения: 11 315


Имаше една много хубава реклама преди време, мисля за фармацевтичен препарат. Майка пазарува с хлапето си, то се тръшва в истеричен пристъп, започва да бие с юмруци по пода, при което мамата се оглежда и плонжира срещу него, крещейки и блъскайки. Малкият ококорва едни очи, изчаква я  да се накрещи, след което тя най-спокойно се изправя, прави му знак с глава и хлапето покорно затътря гъзи бузи след нея. Много добра стратегия, винаги съм си мислела, че трябва да я приложа някой път, като ми дойде музата.


Точно нея имах предвид!
Работи безотказно.
Обаче няма да казвам как ме гледаха продавачките в магазина #Crazy  Whistling  Whistling

# 23
  • Мнения: 2 907
Hamburg (AP) Dieter Bohlen hat den Streit mit Pro 7-Moderator Stefan Raab weiter angeheizt. «Ich mag es nicht, wenn sich jemand, der selbst nicht viel leistet, an den Erfolg der anderen anhängt. Er ist ein klassischer Trittbrettfahrer», lästerte Bohlen in der «Bild»-Zeitung vom Donnerstag. Immer weniger Zuschauer würden bei Raabs Sendung «TV total» zusehen, außerdem wolle Raab «den Erfolg von 'Deutschland sucht den Superstar' abkupfern».
Bohlen hatte nach eigenen Angaben einen Auftritt von RTL-»Superstar» Mark Medlock in Raabs Show verhindert. Als Plattenfirma und Manager das planten, sei er
mit den Worten eingeschritten: «Sag mal, seid ihr alle völlig geistesgestört? Was passiert denn?», sagte Bohlen in der ZDF-Talkshow «Johannes B. Kerner». Er lasse seinen Typen, der neun Monate lang aufgebaut worden sei, von jemandem wie Raab nicht niedermachen.
Bohlen hat angekündigt, mit Medlock zusammen auftreten und so an die Erfolge seiner alten Hit-Band Modern Talking anknüpfen zu wollen. Eventuell sei ein Auftritt in Thomas Gottschalks ZDF-Show «Wetten, dass...?» möglich, erklärte er. Mit dem 28-Jährigen Medlock aus Offenbach verbinde ihn inzwischen eine echte Freundschaft, sagte Bohlen.

Über Raab sagte Bohlen, der gehe «rücksichtslos und mit null Respekt mit anderen Leuten um». Raab wolle «DSDS» «in den Dreck» ziehen. Raab hatte sich in früheren Sendungen über Bohlen lustig gemacht. Zuletzt hatte Raab mit der Einladung an den «DSDS»-Aussteiger Max Buskohl für Ärger gesorgt, weil Buskohl von RTL keine Freigabe bekam.

# 24
  • Мнения: 1 636
Мистик,
голямо Ч е бутон Shift и точката,но моята май е по_раzлична от другите.Аz нямам Ü н.р.
Аz съм от Плевен,ЛÜси съЩо,едно време се zасичахме по дискотеките.Майка ми държе6е до миналата год.магаzин zа 2.употреба и от нея zнам.
Лиске,но с 1 кур6ум 2 zаека оЩе по_добре,хем пари,хем да си каже чреz него това,което перzьонлих не може.

# 25
  • Мнения: 230
Вечернице, честит ти рожденник на патерички! Да ти е жив и здрав и много да те радва!
А пък Милена преди малко направи 10 самостоятелните кра4ки  Mr. Green  И съЩо спа мн лоШо миналата ноЩ, да не е имало пълнолуние?  newsm78 
И Мишо спа много лошо, но това е защото се опитва да се разболее. Пълнолунието е чак в края на месеца. Но не винаги е толкова зле, по пълнолуние казват, че е много хубаво да отидеш например на фризьор, защото после косите растели едни буйни и красиви Laughing
А за Раците - типичните раци наистина са раними и помнят дълго...
За тръшкането. Мишето е още малък да се тръшка (леле, какво ли ме чака занапред, като ви чета), но като отвори едно гърло да мрънка, когато нещо не му е натаман /разбирай например отегчен/  - не е работа. Веднъж реших да го имитирам и също да почна да мрънкам като него. Забрави да мрънка и направо умря от смях, а аз не можех да повярвам на очите и ушите си. Явно наистина е хубава стратегия, но не винаги приложима  Laughing
Веси, дишам все още, но трудно мога да се включа. Обаче снимката на Мишето и на Микаелката е на десктопа ми и си я гледам постоянно. Голема сладурана ти е Микаелката, истинска кукла е на онази снимка.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора. Явно много бавно пиша  Laughing

# 26
  • Мнения: 7 605
А Лиске ти понеже знаеш всичко, кажи какво стана със Слави. Прогледна ли?

А така Лиске, дай всяка сутрин един Reader's Digest от Клюкарника  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 434
Мишка, сърфи ще се спука от яд заради Ред Хот  Wink

Сърфи да се чувства поканена.... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 605
А бе много са добри раците. НиЩо не zнаете вие.

МиШле, аz не бих водила детенцето на концерт. Шум, блъскане......  Naughty

# 29
  • Мнения: 3 521
Мистик, хайде Август в Дреzден на Омега? Wink. При мен Ч е Шифт и о_умлауд

Ми6ка, сърфи е поканена от преди месец и половина(почти Wink)

Интересно ми е като стане факт новия МТ, дали педьо ще си сложи също верижка с името на иzгората? Сладко ще да е...бтв. На финала от неговата група имаше един блондин, който гледаше прехласнат, ронеше крокодилски сълzи етц, това не беше ли приятеля на Марк newsm78

А бе много са добри раците. НиЩо не zнаете вие.

Чудни са направо. Пък zа рачкините да не говорим Sick.

Общи условия

Активация на акаунт