Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26

  • 8 975
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 521
И при нас zаваля...пфуй ще ми удави китките на балкона, гледах сутринта пръстта е като zа отглеждане на хидрокултури Crossing Arms.

# 271
  • Мнения: 7 605
Поне си имаме ве4е zаглавие zа следваЩата тема, това с Лагерколлера си е актуално  Twisted Evil

ТокуЩо открих един кътник в Миленината уста  Shocked  Сега ве4е ми е ясно zаЩо е такова мрънкало и спинка zле. Простено й е  Wink  А педито в петък като му каzах да види дали има zъб на път ниЩо не видял  ooooh!

Малей Сърфи,такъв пед е zа бой  #Cussing out  Как може? НаШия тук е готин, zа сега де, пу пу  Wink  Ама предните в Хановер (беШе ГемайнШафтспраксис)..... ooooh!  Когато бубата имаШе колики и бях от4аяна, педката ми каzа "Sie haben nun einmal ein Schreikind, finden Sie sich damit ab! Meine große Tochter hat das ganze erste Jahr lang nur geschrien!" A когато исках 4астна рецепта zа остеопата, направо ми се присмиваха. Да, ама след 3тия сеанс при остеопата Милена не пла4еШе въобЩе. Имала сме ваксини беz рев. И това ми било Шрайкинд  Whistling  А другия доФтор пък го даваШе много ларж. За храната да не съм се притеснявала, децата му (има 5) на 6 месеца ве4е му гепали пържените картофи от 4инията и ниЩо йм нямало  Crazy  За бейбиШвимен пък беШе много скепти4ен, 4есто се провеждало в басейните на стар4еските домове, те старите били инконтинент и имало мн бактерии във водата. Каzах му 4е ходим в у4ебно zаведение zа слепи, и той каzа "ОЩе по zле, хем слепи, хем инконтинет"  #Crazy

# 272
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мамун, от мафиоти техника не ща. Стига ли ти като коментар? Или да навлизам в дълбоки политически води  Wink

Я навлез, че ми стана много интересно Laughing Laughing

# 273
  • Мнения: 2 907
Ей хора, доповръща ми се и рекох да споделя с вас : http://www.birthdiaries.com/diary/index.hospitalbirths.html
Кликвайте на звездичката и гледайте. Аз не мисля повече да раждам. Изведнъж много съжалих, че любимият беше на раждането....Ей такива неща гледат в подфорума "бъдещи и настоящи майки". Блях.

# 274
  • Мнения: 3 423
Вечке, поздравления за АЕГ,
ние също ги уважаваме!!!

Като сте заговорили за доктори,
държа да ви кажа, че нашият юнак
не разбира немски и не реагира на
този език. Та на последния преглед
докторът се смая. Но не ни обиди.
Каза, че е хубаво за детето да говорим
всеки на своя си език. Немският ще дойде.
Аз не се връзвам толкова. Но си признавам,
че лекарите са много странно племе. Тези
в БГ и тези във ФР някак по-човечни ми се
струват. Или поне съм попадала все на такива.

# 275
  • Мнения: 1 636
Мистик,снимки ли трябва да се появят?При мен само писаниzи се появяват.И ва6ите снимки не видях,както и на Вечка преди време,иzлиzат имената на снимките,беz снимки  Close

# 276
  • Мнения: 2 907
не на звездичката , обърках се, на цифрата се кликва и излизат страшни неща

# 277
  • Мнения: 1 636
Игит,коц,коц,но като си помислим,че и при нас не е било по_раzлично,само където не сме видяли всичко така подробно(като н.р.таzи с огледалото  ooooh! )...Но теzи поне zа раждането да бяха се епилирали или раzирали...  doh
Чудя се как мъжът на сестра ми (гинеколог)иzобЩо има желание zа сескс,лÜбов или както искате го наричайте,след всеки ден такива гледки  newsm78

# 278
  • Мнения: 2 907
Игит,коц,коц,но като си помислим,че и при нас не е било по_раzлично,само където не сме видяли всичко така подробно(като н.р.таzи с огледалото  ooooh! )...Но теzи поне zа раждането да бяха се епилирали или раzирали...  doh
Чудя се как мъжът на сестра ми (гинеколог)иzобЩо има желание zа сескс,лÜбов или както искате го наричайте,след всеки ден такива гледки  newsm78

Винаги съм мислила, че има нещо сбъркано в мъжете-гинеколози. Но сигурно има и жени-уролози, кой знае....То в общи линии, лекарите са по-често от мъжки пол, но аз лично не бих се омъжила за фрауенарцт  Wink Има един ужасно тъпашки филм с Р. Гиър - "Др. Т. и жените", той там е гинеколог, по който всички жени си падат.

# 279
  • Мнения: 7 605
Веднъж ходих при един бълг. гинеколог в дълбок Нойкьолн. В 4акалнята май само аz говорех немски, беШе фраШ със стари циганки. Но какво да прави 4овека, освен ако е приват, не може да си иzбира пациентите....

# 280
  • Мнения: 3 423
Не знам какви са вашите нерви,
но според мен няма нищо гадно
в тези сайтове. Нормално раждане,
не се развълнувах изобщо. Мъжете
ви отдолу ли се завираха?! Моят бе
до главата ми, не го пуснаха да хване
главичката на бебо. Имаше достатъчно
персонал отдолу. Всяко раждане е красиво!
Не намирам нищо нито гнусно, нито гадно!
Не смятам, че гинеколозите са извратени.
Работата си е работа, не гледат на пациентките
си като на жени. Така поне си го представям аз.

# 281
  • Мнения: 1 636
Моят бе6е съЩо до главата ми,и при двете деzа.Но съм чувала,че мъже имат проблеми после да лягат с жените си,ако са били насреЩа и zа това исках да е до мен.Вярно,че е нормално раждане,но не е приятна гледка от таzи страна видяно.Поне zа мен.
Явно е,че гинеколоzите наистина гледат по раzличен начин на жените си,все пак имам племенник  Mr. Green

# 282
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз ще се въздържа и няма да отворя сайта, който Мистик предлага - после след някой друг месец Wink

# 283
  • Мнения: 2 907
Абе и моят беше до главата ми, но тая трътла акушерка му каза " Елате да видите, главата излиза" и той взе, че отиде да види, а аз бях пред припадък, нямаше как да го псувам  Sick

Децитке, не гледай, забравих да предупредя. Не слушай Лиска, хич не е естетично даже  Shocked

# 284
  • Мнения: 529
 Леле, момичета златни сте, а кога изписахте толкова страници. Тук е топло, въпреки, че духа вятър и чак в 18.30 се прибрах. Хвърлих 1 поглед, но после ще чета по-подробно.
 Поздрави от България.

Общи условия

Активация на акаунт