Телефонните измами продължават!!!

  • 1 582
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много е забавно като ви питат познай кой е, да кажете "Пешо, ти ли си беееее", оня отговаря "Дааа, аз съм", "Как си бе?" "и еди как съм" "Светлето как е?" "А Криси и Ванката виждали ли сте скоро?" "Ех тъкмо оня ден си говорихме с Ицо за тебе, и се чудехме кво правиш, децата как са, Ники тръгна ли на училище" или "Деничка проговори ли вече или е малка още?"

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Много е забавно като ви питат познай кой е, да кажете "Пешо, ти ли си беееее", оня отговаря "Дааа, аз съм", "Как си бе?" "и еди как съм" "Светлето как е?" "А Криси и Ванката виждали ли сте скоро?" "Ех тъкмо оня ден си говорихме с Ицо за тебе, и се чудехме кво правиш, децата как са, Ники тръгна ли на училище" или "Деничка проговори ли вече или е малка още?"

Да, би било готино Grinning
Ако на мен ми се обадят аз ще направя така.

# 17
  • Мнения: 25 623
Много е забавно като ви питат познай кой е, да кажете "Пешо, ти ли си беееее", оня отговаря "Дааа, аз съм", "Как си бе?" "и еди как съм" "Светлето как е?" "А Криси и Ванката виждали ли сте скоро?" "Ех тъкмо оня ден си говорихме с Ицо за тебе, и се чудехме кво правиш, децата как са, Ники тръгна ли на училище" или "Деничка проговори ли вече или е малка още?"

Абе и аз съм си го мислила така, ама като ми се случи наистина...
В първия момент човек наистина се чуди дали това не е някой познат. Първите няколко секунди бях почти сигурна, че е един реален човек, напълно в негов стил е да започне така разговора. А аз не съм от най-доверчивите, особено по телефона. И докато се чудех дали това е мошеник или конкретния човек, онзи изръси за Ямбол и... аз се издъних.  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 095
Мда, майка ми се опитаха да я метнат преди месец, само че сценария бил да помогне на наш роднина с пари за аборт на любовницата  Shocked
Еб.си наглярите! чумата да ги тръшне дано! box

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Току що звъннаха  ина мен.Пичагата ме прати да му купя два ваучера на вивател,и ми остави чак телефоният си номер да му прозвъня ,като ги купя. Mr. Green
Обявявам номера на публичен линч.0877 368 324

# 20
  • Мнения: 4 406
Току що звъннаха  ина мен.Пичагата ме прати да му купя два ваучера на вивател,и ми остави чак телефоният си номер да му прозвъня ,като ги купя. Mr. Green
Обявявам номера на публичен линч.0877 368 324
а на мен пък ми поискаха моя номер, че да ми звъннат още докато купувам ваучерите, щото много бързаха... първо си мислех да продиктувам номера на дежурния в Полицията... позабавлявах се, поне 40 мин си говорихме, 4 пъти ми звъня човека... с надежда да получи заветния код от ваучер за 50 лв

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Обадиха се.Пратих ги да си е...майката.Ама докато сваря да затворя пичагата,каза,че нещял майка си,мерак за мене имал гадината. Rolling Eyes
Брат ми,които се хилеше до момента пощуря.Звънна той и ги навря на кучето в г...а Mr. Green

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Тъкмо преди малко някой се накъса да ми праща смс-и .
Пък и как и името ми научил?!
"Здравей ... как си? Пиши някое съобщение!
Кой е?
"Познай!"  Rolling Eyes
Имате грешка!
"Сама ли си или мъжа ти е там?"
"Какво правиш"
телефона е : 0886 - 47- 62 - 69

Не е на никой от близките ми и познатите ми. Най-вече те знаят името на мъжа ми и къде е той.

# 23
  • Мнения: 1 095
ГАДОВЕ МРЪСНИ ! #Sniper  phoneuu newsm66

# 24
  • Мнения: 63
Честно - за пръв път чувам за такъв тип измама и не мога да скрия учудването си на колко хора от форума им се е случвало  #Crazy
Това не знам какви хора са - адски гадове!

Общи условия

Активация на акаунт