Красиви крака-четири "прозорчета"

  • 5 451
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам си 4прозорчета и личице, обаче не си харесвам краката (обаче мъжът ми е луд по тях).
Глезенът ми е кльощав и нямам достатъчно мускул на прасеца - а толкова харесвам!

# 16
  • Мнения: 4 202
Аз пък се гордеех с малкото си стъпало, пък то глей кво се оказа, че трябвало да е издължено, пфффу начиии  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 673
 hahahaнямам четири прозорчета..имам един огрооооомен френски прозореЦ

# 18
  • Мнения: 2 229
Аз нямам четвъртото прозорче. newsm78 Може би ако ми бяха по-дълги краката щях да имам. Mr. Green И глезенът ми е много тънък, но аз си го харесвам, както и имам ужасно тънка китка. Не обичам дебели глезени и китки. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 427
Аз имам 3 прозорчета и половина Laughing Ама това с детското лице...как трябва да изглежда newsm78

# 20
  • Мнения: 7 723
Аз пък имам и шибидак!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 811
hahahaнямам четири прозорчета..имам един огрооооомен френски прозореЦ

 Joy Joy

При мен са 4 ( не шибидаха, прозорчета  Mr. Green )

# 22
  • Мнения: 4 202
Сега се глеадх да видя дали ще открия  "детските лица" ми темойте малко на извънземни мязат.
Абе грозни са ми кратака, откъдето и да ги гледам. Отивам да пиша в темата за другите женски прелести  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 958
И аз имам 4 прозореца - 2 на кухнята и 2 на хола.  Wink

Иначе краката ми са яко криви, ама за сметка на това, съм си пуснала голямо, бирено шкембе, че да ми ги скрива.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 723
..

Иначе краката ми са яко криви, ама за сметка на това, съм си пуснала голямо, бирено шкембе, че да ми ги скрива.  Mr. Green

 newsm65

Недей излага така ССФ, тук всички имаме джамци!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 836
Не виждам никакво "детско личице", притесних се нещо.... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам само три прозорчета. Долу между прасците ме ни се допират крачката, кривички са ми малко Tired За ходилата си въобще няма да коментирам Sick Мъж ми казва, че са като къртичи лопатки/но само, когато го бъзикам, че има ненормално грамаден палец/ hahaha

# 27
  • Мнения: 5 647
Аз имам 4  Party

# 28
  • София
  • Мнения: 191
Няколко пъти чета заглавието като "Четири крака - красиви прзорчета"

# 29
  • Мнения: 2 241
Аз пък само едно си имам от известно време, от коленете надолу Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт