Може ли кякой да ми обясни

  • 2 740
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 220
Моето дете никога не е причинявало дискомфорт на някого. Винаги стои в количката ПРЕД магазините и кухнята, докато аз съм вътре ( с изключение на големите магазини от рода на Била и Кауфланд където има място).

Моето дете пък никога не е стояло навън, в количка, докато аз съм в магазина.
И никога не съм можела да разбера майките, които оставят децата си.

А конкретно в случая с вашата детска кухня-проблемът очевидно се създава от самите майки. Нистина-ако се изчаквате, никоя от вас няма да търпи неудобства. Една влиза-друга излиза, вътре са винаги 3. Защо не го правите?

# 16
  • Мнения: 5 468
Една влиза-друга излиза, вътре са винаги 3. Защо не го правите?
Ами защото нали знаеш: "И сам да съм - пак че се бутам Peace"

# 17
  • Мнения: 251
Не си оставям детето пред магазините, защото ми е малко по-цено от това какво т. нар. неудобство причинява на околните


И аз съм на това мнение  Peace

# 18
  • Мнения: 636
Страх ги е как! И аз за малкото пъти, през които съм вземала храна от кухнята си влизах с малкия на ръце. Не мога да си представя да го оставя в количката навън , а аз да вляза в магазин както правят някои. И сега, когато вече е големичък не го изпускам от очи, когато сме сами. Не мога да си представя да го оставя да играе без да го виждам непрекъснато и да пия кафе с приятелка. Може и да съм паника, но нали всички четем новини.

# 19
  • Мнения: 131
Ами за страх си е,а другата причина може да е в самамта количка..Аз,напримам имам от последните на куина(всички знаем колко струват),а като  я взема от ясла я качвам с мене,за да не ми я задигне някой....Много е неудобно и тясно,но си я качвам..Не правех така ,когато бяхме на кухня,защото се виждаше,но и другите майки не са си вкарвали количките там....Пък и е много трудно понякога да вземеш бебето на ръце,,чантата с ценните неща и да се справяш и с чантата с буркани едновременни,до като всички чакат теб и бързат...,Така че не им се сърди на майките.....

# 20
Ако детето е заспало трябва да го будя за да го взема на ръце ли? Не разбирам въпроса? Може би става въпрос да ги вземем на ръце и да влизаме с тях ли? Ти отвън ли оставяш количката??????????????

Коя майка ще си зареже детето без надзор??? #Cussing out

# 21
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Моето дете никога не е причинявало дискомфорт на някого. Винаги стои в количката ПРЕД магазините и кухнята, докато аз съм вътре ( с изключение на големите магазини от рода на Била и Кауфланд където има място).


Извинявай, за твоето собствено дете ли става въпрос или си детегладачка.

Наистина веднъж видях едно дете да спи в количката пред един магазин близо до Женския пазар в София. На родителите, които бяха вътре и спокойно разглеждаха мостри явно им се струваше нормално. В допълнение наоколо се мотаеха едни циганки-просякини, а детето беше бяло. Да ви кажа дожаля ми за детето и останах да го пазя докато излязоха родителите.

# 22
  • Мнения: 2 197
Моето дете никога не е причинявало дискомфорт на някого. Винаги стои в количката ПРЕД магазините и кухнята, докато аз съм вътре ( с изключение на големите магазини от рода на Била и Кауфланд където има място).


Извинявай, за твоето собствено дете ли става въпрос или си детегладачка.

Наистина веднъж видях едно дете да спи в количката пред един магазин близо до Женския пазар в София. На родителите, които бяха вътре и спокойно разглеждаха мостри явно им се струваше нормално. В допълнение наоколо се мотаеха едни циганки-просякини, а детето беше бяло. Да ви кажа дожаля ми за детето и останах да го пазя докато излязоха родителите.
Да, за моето става въпрос. Когато не мога да вляза с количката я оставям навън. За кухнята не бих си и помислила да влизам с количка. Всеки ден пазарувам и винаги количката е пред магазина. Не виждам повод за притеснение. Може би защото дъщеря ми още не ходи и си стои в количката. Най-много да заплаче, но за 2 минути не виждам какво ще и стане.

# 23
  • София
  • Мнения: 983
Не виждам повод за притеснение. Може би защото дъщеря ми още не ходи и си стои в количката. Най-много да заплаче, но за 2 минути не виждам какво ще и стане.
#Crazy #Crazy #Crazy
Само чукай на дърво, дето казват хората. Мога да ти изредя поне 5 неща, които могат да се случат и за много по-малко от 2 минути.

# 24
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Детето си пред магазин или каквото и да е друго помщение не бих оставила. Ако не мога да вляза в магазина, не влизам. Няма да останем гладни-магазини колкото искаш!
Доста наивно разсъждаваш, чукай на дърво да н се случи това, от което се страхуваме, всички пишещи тук  Praynig

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Хич и не ми пука на кого преча с количката. Навсякъде е с мен. Ако Иван-Асен е буден го взимам на ръце и не влизам с количката, но ако спи се ръгам навсякъде с возилото. Детето ми е по-ценно от неудобствата, които би причинило.

# 26
  • Мнения: 668
Изобщо не мога да си представя, че ще си зарежа детето отвън, за да му е по-комфортно на някой, понеже иначе щяло да му е тясно  ooooh!
да и аз

# 27
  • Мнения: 1 735
Бото, съжалявам че така ще се изразя, ама не си в час!!!  Shocked  #Crazy
Я вместо да робуваш на предразсъдъци и да плащаш данък обществено мнение се замисли какво би станало, ако някой ден излезеш от магазина и видиш количката празна??? Ммм? Тогава пак ли ще ти се стори тесен магазина? А може би на хората, на които си спестила неудобството да не се тикат в твоята количка, ще дойдат да ти изкажат съболезнования, че са ти задигнали бебето?!  ooooh!

Баси случая, влез в час, преди да е станало нещо такова, моля те!  Praynig

# 28
  • в центъра
  • Мнения: 445
И на мене не ми пука къде влизам с количка - навсякъде е с мен. 1stroller А аптеките Ремедиум са ми любими - почти през ден ги посещавам! Нямам проблем - въобще не са тесни! За мойте количка са екстра! Защо аз и по-точно - детето ми - да трябва да се съобразявам с другите? Останалите ще се съобразяват с нас! А т'ва, че детето ти не е проходило няма никаква връзка с това, поради което майките се притесняват да зарязват количките  Shocked

# 29
  • Мнения: 441
Бото, съжалявам че така ще се изразя, ама не си в час!!!  Shocked  #Crazy
Я вместо да робуваш на предразсъдъци и да плащаш данък обществено мнение се замисли какво би станало, ако някой ден излезеш от магазина и видиш количката празна??? Ммм? Тогава пак ли ще ти се стори тесен магазина? А може би на хората, на които си спестила неудобството да не се тикат в твоята количка, ще дойдат да ти изкажат съболезнования, че са ти задигнали бебето?!  ooooh!

Баси случая, влез в час, преди да е станало нещо такова, моля те!  Praynig

Е, с това мнение съм напълно съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт