бихте ли ... ?????

  • 1 455
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм правила подобно нещо  Naughty

# 16
Не съм ги оставяла нито имам желание.Ако ще ходим някъде ще ходим всички заедно.За мен вечерята ще е по- спокойна ако знам какво правят, отколкото да се налага да ги мисля постоянно

# 17
  • Мнения: 2 309
Никога, ние вкъщи седим на отворени врати щом заспи, буди се по 100 пъти на нощ, плаче ако ме няма, никога не бих рискувала да се отдалеча от нея, да не говорим разбира се и за това какви картини ми чертае въображението. Когато сме пътували с дъщеря ми взимаме апартамент и седим в хола щом тя заспи.

# 18
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Миналата година за първи път /децата бяха на 6 и на 4 г./. Но през цялото време бях на тръни и ръчках мъжа ми да си ходим.

# 19
  • Мнения: 128
Не бих.
Моят син, ако се събуди сам на такова място- не ми се мисли. Е той не е бебе все пак, а като е по-голямо детето е по-лошо-докато реагираме ще се е побъркал от ужас. Не мога да му причиня такова нещо.
Фрапиращ случай: Моя братовчедка приспала сина си, който бил тогава 7 годишен и с мъжа й излезли. Действието се развива в дома им-заключили  порядъчно и айде по живот. Детето се събудило посред нощ-като видяло, че е само-спуснало се по балкона и добре че го видяла съседката от долу. Комшийте го прибрали и така поне нищо лошо не се е случило.

# 20
  • Мнения: 3 423
От няколко дни търсят едно отвлечено
в Алграве, Португалия, английско момиченце.
Било оставено в хотелската стая, докато
родителите му били долу в ресторанта да
вечерят. Зависи кой какво иска и доколко.
Ние не бихме си оставили детето в хотелската
стая, нито в детски кът в някой магазин.
Няма по-добри пазачи от нас.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 19:33 от Liska

# 21
  • Мнения: 289
Не бих могла да си го представя дори, още по-малко да го направя  Confused Поне на този етап - всъщност, нямам и домофон, защото никога не се отдалечавам повече от съседната стая. Ако се наложи - тичам с двеста, и в ума ми се редят кошмарни картини как се събужда и пада от леглото, и как всеки момент ще чуя силен плач  ooooh! спокойна вечеря с оставено само дете засега не мога да си представя...

# 22
  • Мнения: 3 423
Не гледате ли новините за Мадлен?!?!?

Общи условия

Активация на акаунт