препоръчайте ми спирала за обем.

  • 2 337
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
L,oreal - Volume shocking - много хубав туш . Не знам колко струва обаче  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 952
Лореал под 15лв няма.

# 17
  • Мнения: 36 026
не харесвам двуфазни спирали
Мастърпийс на Максфактор е новият мио фаворит, но не е около 10 лв., а май е към 16
сега има и нов вариант, но тя е над 20 лв.

# 18
  • Мнения: 1 250
Убедила съм се, че няма такова животно като хубава и евтина спирала. А и май като цяло важи за козметиката. Използвам L'Oreal Double Extension откак е излязла на бг-пазара, доволна съм, хем дълги, хем дебели /размерът винаги има значение hahaha/ но е към 23лв. Нещо до 10 лв мисля, че Мейбълин и Буржоа имат на такива цени.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-хубавата спирала,която съм ползвала е на Мейбълин,която
annilein е показала на картинката./не съм ползвала диор и ланком,сравнявам с буржоа и лореал/

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мейбълин и Буржоа. Peace

# 21
  • Мнения: 2 085
Мастърпийс Макс Peace

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Л'ореал,но е над 10 лв Confused Ползвала съм какво ли не,но от нея съм най доволна

# 23
  • София
  • Мнения: 4 772
Maybelline Volume express синята, а същo и в черната опаковка не е зле ...мисля, че беше turbo boost Peace

# 24
  • Мнения: 2 414
Maybelline Volume express синята, а същo и в черната опаковка не е зле ...мисля, че беше turbo boost Peace
Wink

# 25
  • Мнения: 1 616
Аз пък преди седмица се сдобих с 2000 калории на Макс Фактор и съм доволна. Купих я за 13 лева.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 936
L'oreal- каквато и да вземеш все са хубави - без "Архитект"-а .
A,  10-11лв.  е Manhattan-Volсano / с хубава четка е/


Не разбрах...Архитект-а не е хубава според теб, не е 10 лв. или какво? Тя че не е 10 лв, не е, но мога да кажа, че като спирала за мен е страхотна. До сега най-хубавата, която съм ползвала - Midnight black. Преди това бях доволна от златната спирала на L'oreal както я наричат - Intensifique.
Но и аз не съм ползвала Диор, Ланком и т.н. по-скъпи спирали. Сравнявам ги в Мейбълин, Боржуа, Макс Фактор.....

# 27
  • Мнения: 696
Макар, че съм пробвала много, ползвам предимно тази

# 28
  • Мнения: X
Още един глас за Буржоа -  Volume Glamour! Доволна съм, много добър обем, не слепва и издържа доста дълго време.

На Мейбълин чераната "Volume Express Turbo Boost" е добра също, но синята е пълен боклук, според мен. Много разочарована останах от тази спирала, направо кошмар. Sick

Аз се ръководя основно от добрата четка.

Общи условия

Активация на акаунт