БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 107
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Честито! Горда съм, че съм българка!  Laughing

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Е, всъщност наш'та работа е малко като Давид срещо Голиат  Grinning
Мисля, че всички победители тази вечер си получиха гласовете от емигранти на запад Wink
Ама няма лошо де  bg

Чак пък толкова много емигранти да имаме,  и то в Европа, не вервам! Naughty

 Joy Що бе? Ти не гледай София Wink
Ела да видиш как в един бивш 120 хиляден град сме останали има няма 30-40 хиляди  Laughing
Другите я в Гръцко, я в Испанско ... ами в национален мащаб бая народ са Wink

Турция пък традиционно си получава гласовете на германските гастарбайтери ...

# 17
  • Мнения: 3 835
Повечето ми познати са в САЩ.
Иначе за Испания и Гърция си права. В Германия не сме много. Англия, Ирландия може би. Другите са малко.

# 18
  • Мнения: 354
Цитат
Е, всъщност наш'та работа е малко като Давид срещо Голиат  Grinning
Мисля, че всички победители тази вечер си получиха гласовете от емигранти на запад Wink
Ама няма лошо де  bg

Чак пък толкова много емигранти да имаме,  и то в Европа, не вервам! Naughty

Има,имааааааааааааааа  Peace

  bg

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Чак пък толкова много емигранти да имаме,  и то в Европа, не вервам! Naughty
Не можеш си представи колко са само в Лондон  Crazy А то може не само по 1 смс да пускаш Wink

# 20
  • Мнения: 3 098
Е, всъщност наш'та работа е малко като Давид срещо Голиат  Grinning
Мисля, че всички победители тази вечер си получиха гласовете от емигранти на запад Wink
Ама няма лошо де  bg

Чак пък толкова много емигранти да имаме,  и то в Европа, не вервам! Naughty
Сигурна ли си? Laughing
Да им е 4естито класирането на финала!
Много се радвам за тях,а и 4е България у4аствува и побеждава!
Ако можеха и емигрантите в Щатите да пуснат по един смс,победата щеше да е в кърпа вързана. Peace

# 21
  • Мнения: 6 323
Не знам защо беше нужна нова тема  Thinking...но все пак : Бъл-га-ри   ю-на-ци newsm44 newsm44 bg bg

Опссс, защото старата е заключена. Ахм.

Обратното.
Заключих старата, защото бе пусната нова. И в старата тема има постинг, сочещ към тази тема - след него заключих.


И аз да си кажа - много се радваме с Татт, че нашата песен се класира на финал.
Браво! Браво!  Hug

Само дано на финала Елица пее по-сигурно. Явно много се беше притеснила и много и трепереше гласа ми струва.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 02:12 от Mamma

# 22
  • Мнения: 1 101
Бравооо.....на финала сме..
В Португалия само с тел.номер се гласуваше Thinking нямаше смс,,но си дадохме вота Peace
В събота наново Hug

# 23
  • Мнения: 1 299
Ееее, сега пък решихте, че било заради емигрантите. Ми Полша що не се класира, а? като Поляците са навсякъде... А миналата и по миналата година що нищо не стана?
Харесваха си ни песента и това е!!!

# 24
  • Мнения: 9 903
много съм доволна. Странно ми е, че толкова балкански песни отиват на финал, но ще видим утре.

Трябва да се класираме в 14тицата, за да идем догодина директно на финал, така ли?

# 25
  • Мнения: 2 768
Понеже снощи заспах малко преди края, не разбрах имаше ли някакво класиране все пак, или само казаха кой отива на финала.
Любопитно ми е колко точки сме събрали?

# 26
  • Мнения: 1 299
А?!?! Аз си мислех, че сме директно на финал догодина newsm78
Балканските страни рядко предлагат диско. Мисля, че диско си слушаме нон стоп и без това, за това хората гласуват за по-различната музика  Peace А и Балканските песни в повечето случаи са на местния език, което ги прави и по екзотични мисля Peace

# 27
  • Мнения: 2 022
Мисля, че автоматично на финал отиват първите десет от миналата година плюс държавите основателки на Евровизия.
Не знам дали е заради емигрантите - много ме съмнява. Аз лично се опитвам да оценя безпристрастно песните и нашата най-много ми харесва. Миналата година не ми хареса Мариана Попова - признавам си. Нито Кафенцето преди. Тази песен има нещо магнетично, автентично, въздействащо, не знам  може да е заради фолклорните мотиви, които възприемам по собствен начин, но очевидно е оценено. Останалите песни ми звучаха морално остарели като звучене и концепция. Абе бяхме номер едно Simple Smile Много ми хареса!
Много се радвам за нашите участници и им пожелавам успех утре! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 673
Знаех си Hug Hug Hug Hug
Гледах интервюто и повторението на песента..Наистина Елица пееше доста несигурно, наистина и трепереше гласа...НО ПЪК СА СУПЕР, песента ме кара да настръхвам...МИСЛЯ, че е време да спечелим първото място!! с една прекрасна народна песен Hug

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотна ни е песента ....  Peace ...

Общи условия

Активация на акаунт