С отслабването изчезват ли комплексите?

  • 1 082
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Абсолютно да.
Ниското самочувствие ( и свързаните с него комплекси) се изпаряват моментално.
Разбира се, тази част от самочувствието , което е засегната от  проблемите с килограмите.



# 16
  • Мнения: 1 424
Изчезват,ДА   Peace
Съвсем естествено е  да се почувстваш страхотно,когато се  видиш в огледалото  отслабнала,с хубаво телце, копуваш си по-малки номера дрехи и получаваш комплименти за постигнатото  Grinning  Много е важно,човек да не се вманиятчава и да се научи да се харесва,тогава всико е ок   Peace

# 17
  • Мнения: 2 386
Първо, нормално е човек да има комплекси само когато е претърпял рязко покачване на теглото. В состаналите случаи.. би трябвало лицето да е свикнало с тялото си и да си се харесва.
Когато някой от първия пример, който дадох не отслабва, но ясно помни какъв е бил- да, това създава комплекси, защото има база за сравнение. Когато изчезнат килограмите - изчезват и комплексите.
Всичко останало е аномалия за мен.

# 18
  • Мнения: 1 250
Ако комплексите са породени от кг-те, с намалянето им трябва да изчезнат. Аз много не си слагам на сърце кусурите, защото все ще има за какво да съм недоволна. Но когато една дреха ми стои добре, няма значение дали съм с 5 кг повече или по-малко  bouquet така че чувствайте се добре в своята кожа. Друг е въпроса, че някои просто са си с мания, че са дебели.

# 19
  • Мнения: 266
Лично мойте комплекси изчезнаха,защото определено се дължаха на качените много килограми от бременноста.След като родих не  се чувствах никак добре,дрехите ми стояха ужасно-да не говоря,че бяха 5 номера по-големи от преди това Rolling EyesТова,че бях дебела ме комплексираше страшно много,дори нямах желание да се срещам с приятели.Сега след като си върнах предишното тегло се чувствам добре в кожата си и от комплексите ми няма и следа  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 829
Според мен изчезват, да, стига да не започнеш да се вманиачаваш прекалено много, да не прекрачиш границата.
((

 Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт