Бирата!!!

  • 3 105
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Всяка вечер люскам бира  Crazy но гледам да ограничавам вида и количеството на мезетата, бода най - често салата.

# 16
  • Мнения: 1 234
Спрях да имам нужда от мъже Mr. Green
И ми се пие бира-а-а-а Crazy
А да напълния от нея не мисля че ще стане Naughty
Може пък да заслабна,знае ли човек................... Party

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не съм фен на бирата,въпреки,че казват,че по една чашка е полезно за бъбреците. Wink

# 18
  • Мнения: 1 775
И аз съм бирен фен, но не съм по бирените мезета. На кръчма все ми се чудят, че си поръчвам бира със салата. Не съм забелязала да пълнея от нея, въпреки целогодишната консумация.

# 19
  • Мнения: 2 631
Цитат
Може пък да заслабна,знае ли човек................... Party

Чела съм, че от ледено студена бира наистина можело да се отслабне, понеже .... бла - бла - бла...  newsm78 - не си спомням какво точно беше Simple Smile
 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 819
От бирата се слабее и хубавее.
И петната от бира се перат.  Grinning
Аз се чудя защо съм се разхубавила Laughing Пия биричка целогодишно, почти всеки ден, и смея да твърдя, че не съм дебела, нито имам бирено (или каквото и да е) коремче, както можете да се убедите от снимките в подписа ми. Много са ми странни някои мои познати, които ме гледат като паднала от луната като пия бира зимата - какво толкова, студено било, е и?
НАЗДРАВЕ beer

# 21
  • Мнения: 2 631
От бирата се слабее и хубавее.
И петната от бира се перат.  Grinning
Аз се чудя защо съм се разхубавила Laughing Пия биричка целогодишно, почти всеки ден, и смея да твърдя, че не съм дебела, нито имам бирено (или каквото и да е) коремче, както можете да се убедите от снимките в подписа ми. Много са ми странни някои мои познати, които ме гледат като паднала от луната като пия бира зимата - какво толкова, студено било, е и?
НАЗДРАВЕ beer

И аз съм целогодишно... Зимата кльопам много и тъмната бира...  cheers beer3 beer beer2 ppp

Абе Каменица Екстра щяли да я спират newsm78
Някой знае ли нещо?

# 22
  • Мнения: 16

 :naughty:za sefte go 4uvam  Naughty

# 23
  • Мнения: 2 631

Е онзи ден ми го казаха в едно заведение... Нямаше и казаха, че я спряли или щели да я спират  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт