колко сме доволни от съпружеското тяло

  • 2 299
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 936
Като цяло съм доволна, но има и моменти, в които ми иде да го  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 563
достатъчно доволна, за да сме още заедно Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Днес до 10 часа сутринта много го обичах.А в 10,05 го намразих."Поканил"бил за днес вечерта негов братовчед,на гости.Не човек, а изрод е въпросния. Всяка втора дума е  псувня.А аз имам две деца,които попиват като гъби.Преди време беше казал ,че никога няма да взема шоф.книжка.ВЕЧЕ съм такава.А днес ще ми идва на гости със семейството си.И като казах НЕ<та не.Иначе съм доволна от мъжа си>обичкаме си го с децата.

# 18
  • Мнения: 730
В пълния смисъл на думата е моята половинка,как да не съм доволна,като се допълваме прекрасно.Супер забавен,отговорен и любвеобилен.Незначителни са нещата,които още мога да искам от него.

# 19
  • Мнения: 3 423
Аз дори и от майка му съм доволна!
Те пък на!

# 20
  • Мнения: 1 924
^ Е , не ! tooth

Аз кво да го четкам моя...той не влиза във форума, няма шанс да прочете.

# 21
  • Мнения: 238
Аз дори и от майка му съм доволна!
Те пък на!

И аз!  Grinning Добре го е научила жената, шапка й свалям! И аз искам моето мъжкото така да го науча.
Да ми е жив и здрав!

# 22
  • Мнения: 13 191
Аз дори и от майка му съм доволна!
Те пък на!

И аз така! Joy

# 23
  • Мнения: 1 403
Аз също се гордея с мъжа ми Hug Оби4а ни много Heart Eyes Грижи се за детето и мен , угажда ни вси4ко  Peace Помага ми в домакинската работа  bowuu Голям работохолик  thumbsup и в секса е № 1

# 24
  • Свиленград
  • Мнения: 269
ами точно в момента ми идва да го  #2gunfire
иначе по  принцип съм доволна

И АЗ ТАКА! Ако може да го гръмна сега и да ми се свършат мъките! Иначе е грижовен баща.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Към тялото му няма никакви забележки. Доволна съм от него и то много, аз нали първо тялото видях, та ми хареса.  Laughing

# 26
  • Мнения: 109
МНОГО.
И е истински мъж - отвсякъде и във всичко  Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Имам невероятен мъж.Красив и много добър.

# 28
  • Мнения: 3 674
Аз също се гордея с мъжа ми Hug Оби4а ни много Heart Eyes Грижи се за детето и мен , угажда ни вси4ко  Peace Помага ми в домакинската работа  bowuu Голям работохолик  thumbsup и в секса е № 1

Ама 100% си ми взела думите от устата Ice Baby. Heart Eyes Подкрепям всяка написна думичка Peace

# 29
  • Мнения: 76
Много съм доволна от него . Той е много готин човек и колкото и да не искам да призная той е по търпеливия , по мъдрия, и т. н. Чак леко се изчервих обаче това си е самата истина. Embarassed
Аз дори и от майка му съм доволна!
Те пък на!
Какво да искам повече  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт