Family Day

  • 1 977
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 19:07 от Lennie

# 16
абе не знам кои кого работи, кои кого ползва, манипулира и т.н. ама в случая както казва феиам, по-големите гадове са политиците (супер лицемерни при това)дали им инструкции да слушат католическата си съвест при гласуването


Lennie, оценките ти за папата са меко казано "неподходяЩи"

# 17
  • Мнения: 2 563
при нас утре ще има Family Day. демонстрация в защитита на семейството по инициатива на Ватикана.
Как се защитава семеиството: като се възпротивяват на поектозакона за узаконяване на съжителството на хетеро / хомо сексуални двоики. бясна съм Twisted Evil
какво мислите по въпроса?

Аз пък си мислех, че само в САЩ са толкова откачени на тази тема...  Мисля да си направя тениска с надпис Gay marriage doesn't threaten my straight marriage или нещо подобно. Аман от истериите на заседнали в средновековието льольовци.

# 18
при нас утре ще има Family Day. демонстрация в защитита на семейството по инициатива на Ватикана.
Как се защитава семеиството: като се възпротивяват на поектозакона за узаконяване на съжителството на хетеро / хомо сексуални двоики. бясна съм Twisted Evil
какво мислите по въпроса?

Аз пък си мислех, че само в САЩ са толкова откачени на тази тема...  Мисля да си направя тениска с надпис Gay marriage doesn't threaten my straight marriage или нещо подобно. Аман от истериите на заседнали в средновековието льольовци.

И при вас ли? Утре маи и битки Ще стават _ организира се паралелен парад на лаиците

# 19
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
абе не знам кои кого работи, кои кого ползва, манипулира и т.н. ама в случая както казва феиам, по-големите гадове са политиците (супер лицемерни при това)дали им инструкции да слушат католическата си съвест при гласуването


Lennie, оценките ти за папата са меко казано "неподходяЩи"

СноЩи Марко Травальо обясняваШе, 4е  дико за депутатите съЩествува от '93 година  Mr. Green
за тях са си приели малко парламентарно закон4е, ама на хората Ще обясняват как се заЩитава семейната инситуция. драйфа ми се от тези демагози просто.  Sick

# 20
  • Мнения: 1 128
А помните ли онова момиченце в Мексико дето го бяха изнасилили и забременяло.Нямаше още и 11 години доколкото си спомням.Та лекарите казваха,че трябва да се направи аборт,защото е много опасно за все още детското тяло.А църквата беше абсолютно против,защото било грях Shocked Shocked Shocked
Винаги са били спирачката на обществото.После се чудят защо ходят все по малко хора на литургийте им

# 21
  • Мнения: 6 167
съжалявам, нямам страх от бога, говорейки за папата.прилича ми на педофил , а като заговори с този мазен глас направо превключвам канала.
за нула време върна католиците в средните векове.
мое, лично мнение е това. действията му , изказванията му ме ядосват, защото войтила направи нещо за тяхната църква, да не говорим за на  йоан 23ти, ако на някой му говори нещо името на този папа.
както и да е. да са живи и здрави.

 ooooh!

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 19:23 от Lennie

# 22
съжалявам, нямам страх от бога, говорейки за папата.прилича ми на педофил , а като заговори с този мазен глас направо превключвам канала.
за нула време върна католиците в средните векове.
мое, лично мнение е това. действията му , изказванията му ме ядосват, защото войтила направи нещо за тяхната църква, да не говорим за на  йоан 23ти, ако на някой му говори нещо името на този папа.
както и да е. да са живи и здрави.



не само това, липсва ти и елементарно възпитание
колко педофила си виждала, 4е знаеШ как изглеждат?

# 23
  • Мнения: 1 128
Не беше ли Йоан 23,който "починал" при старнни обстоятелства малко след като го избрали за папа?

# 24
  • Мнения: 6 167
ох, gioia,....  Sick
съм виждала, но така си ги представям.
няма да пиша в темите ти, за да не се дразниш.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 19:29 от Lennie

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
съжалявам, нямам страх от бога, говорейки за папата.прилича ми на педофил , а като заговори с този мазен глас направо превключвам канала.
за нула време върна католиците в средните векове.
мое, лично мнение е това. действията му , изказванията му ме ядосват, защото войтила направи нещо за тяхната църква, да не говорим за на  йоан 23ти, ако на някой му говори нещо името на този папа.
както и да е. да са живи и здрави.



не само това, липсва ти и елементарно възпитание
колко педофила си виждала, 4е знаеШ как изглеждат?

и аз някой път като погледна някой и си викам "тоя ми прили4а така и така"  Embarassed Embarassed
давам си сметка, 4е обикновено на педофилите не си им ли4и по никакъв на4ин, ама к'во да прайШ, асоциации някакви  Rolling Eyes

за папата... ни тоя ми е симпати4ен, ни предиШния (да по4ива в мир). едни и съЩи цели гонят с разли4ни методи, хи4 не ми дреме за останалото.

# 26
Не беше ли Йоан 23,който "починал" при старнни обстоятелства малко след като го избрали за папа?

не, ил папа буоно, много са го харесвали
между другото е бил доста години в България, писал е 4е всеки българин е добре доШъл в къЩата му. та ходих да я видя  Wink бил е много земен 4овек


Лени, простотиите си ги пиШи на друго място, правилно  Peace

# 27
  • Мнения: 11 315
Аз пък не мога да разбера какво толкова се перчите срещу папата. Съвременното общество доказва, че му е необходима здрава ръка, иначе слободията до нищо добро не води.
Не разбирайте, че съм против хомобраковете, но просто живеем в гранично време и католическата църква си търси мястото под слънцето. Може би Бенедето е малко по-хард от Йоан-Павел, но си мисля, че е за добро. Тази анархия в западното общество трябва да се озапти по някакъв начин, пък бил той и грешния.

Лени, не знам колко ти е педофил в очите, ама тук се опитаха да го пооплюят, че бил хитлерист, преди да го изберат за папа.

# 28
  • Мнения: 3 423
На мен този папа също не ми е симпатичен.
Един такъв жълт ми се струва. Сигурно има
проблеми с черния дроб. Както и да е. Какво
му е на обществото, какво сте седнали да се
застъпвате за антипедалските закони. Църкви,
партии и прочее сборища са, за да печелят
пари от наивитета на хората. И толкова.

И не виждам защо се нахвърлихте върху Лени.

Лени, какво пишеше на мястото на точката?

# 29
  • Мнения: 2 563
Тази анархия в западното общество трябва да се озапти по някакъв начин, пък бил той и грешния.


Хехе, анархия... Четох онзи ден как в Иран тръгнала хайка за непочтено облечени жени. Твърде тясно или късо палто? Подава ви се кичур коса изпод шала? Носите грим? Виждат ви се чорапите като седнете? В затвора! Арестуват по 150 жени на ден в Техеран.

Общи условия

Активация на акаунт