бонбони за отслабване?

  • 6 154
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И на мене не ми се вярва да се отслабва от бонбони.

Да подтискат апетита може.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Etо какво пише:

"Съдействат за активизиране на общата обмяна на веществата,намаляване ефектите от стреса върху организма и за допълващо въздействие при склонност към напълняване.

Акацията намалява стомашната киселинност,намалявайки фалшивия апетит.
Липата е естествен диуретик и нервоуспокоител,както и естествен аромат.
Земната ябълка е много полезна за мастната обмяна,намалява натрупванията от тлъстини-както по тялото,така и вътре в организма/сърце,кръвоносни съдове,бъбреци,черен дроб и т.н./
Брезовата кора укрепва ставите и съединителната тъкан,намалява отточността на тъканите и подпомага изчистването на обменни и други отрови.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Значи нямат странични ефекти, така ли?
А за кърмчаки дали стават?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Значи нямат странични ефекти, така ли?
А за кърмчаки дали стават?

За бременни,кърмачки и деца под 6 години да не се ползват.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Значи нямат странични ефекти, така ли?
А за кърмчаки дали стават?

За бременни,кърмачки и деца под 6 години да не се ползват.

Благодаря за отговора. Hug

# 20
  • Мнения: 4 770
А как се казват тези бонбони?

# 21
  • Мнения: 203
Казват се Формасуит Simple Smile

# 22
  • Мнения: 327
Някой знае ли къде във Варна/аптека/ги има?

# 23
  • Мнения: 3 157
и аз не вярвам да се отслабва с бонбони:))))Слимбо-то са 1.50 по аптеките ги има,съдържат инулин.Другите също са по аптеките,но не помня цена.

# 24
  • Мнения: 4 770
Мерси! Извини ме, нещо не чета като хората май.   Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 890
Странно за тези бонбони.
Споделете какъв им е вкуса. И калории пише ли на тях. Към допълнение към диета ли се взимат или просто така. И по колко на ден? Останах с впечатление, че по три. Дали не помагат при хора с доста наднормено тегло само?? Интересно ми стана. Ако с тях мога да сваля 5 кг за месец - то това не е за вярване като знам с какви диети се мъча...

# 26
  • Мнения: 330
Аз си карам на чай Инхуа и за сега нямам намерение да го сменям ама... е, не можах да се стърпя като прочетох заглавието на темата да не надника   Joy
Ама създателите знаят как да привличат хората. Е, сега ако се окаже, че има и шоколадови такива... минавам на бонбонена диета  Mr. Green Подкрепям за тортичките, кога ще се сетят тортички за отслабване да направят  Grinning

А иначе като спра да пия чая по всяка вероятност бих ги пробвала... Какво толкова- бонбонки!  Grinning

# 27
  • Мнения: 203
На опаковката пише,че имат вкус на зелена ябълка.На 100гр има 324 ккал.1 бонбона е 2.5 гр.,което прави 8.1 ккал.Ако вземаш по 3 бр. на ден - 24.3 ккал.,което изобщо не е много.Може да се вземат до 5бр. на ден не повече.Приятелка е свалила 5 кг. за 1-2 месеца,а аз за сега само 1 кг съм свалила  newsm44,но много добре ми влияят на чревната флора.Абе ще видим накрая какво ще покаже кантарра  newsm12.Разбрах,че поне 3 месеца трябва да се вземат.

# 28
  • Мнения: 4 770
  Това от тези Формасуит ли? Можеш ли да кажеш цена и откъде ги взе?  Rolling Eyes И от колко време ги пиеш...

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 17:19 от просто Петя

# 29
  • Мнения: 213
  Това от тези Формасуит ли? Можеш ли да кажеш цена и откъде ги взе?  Rolling Eyes
и най вече дали имат ефект newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт