С какви обувки ще сме това лято?

  • 13 081
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 847
[От къде си ги купила?много са готини...

Зелените са Sketchers i sa от Щатите, а другите са Etnies от магазин Саботаж - в мола до х-л Хемус, а имат магазин и до бившето кино Витоша.

# 46
  • Мнения: 2 125
Аз ще продължавам да ходя с тези многогодишни и и тези по-миналогодишни. Ще пообиколя и за някой изчистен нисък чехъл, защото любимия ми такъв е вече скъсан, а ми е много удобно на ниска платформа Peace

# 47
  • Мнения: 4 175












Тези ми харесват.Иначе ще съм със старите се джапанки. newsm45 smile3514

# 48
  • Мнения: 1 100
Тези ми харесват...............

Ееее, страхотни са Sunglasses като махнем първите два 4ифта, дет са малко...хм ..."хард" Laughing във вси4ко друго бих си муШнала кра4ето Wink

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,харесах си едни чехли ,които се носят между пръстите-като този последния модел от темата ,но незнам дали ще са удобни-никога не съм носила такъв модел?

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз си купих "пантофки", които ми разраниха краката и сега куцам  Sad

# 51
  • Мнения: 1 906
Момичета,харесах си едни чехли ,които се носят между пръстите-като този последния модел от темата ,но незнам дали ще са удобни-никога не съм носила такъв модел?
Не мен в началото ми беше малко странно, но като свикнах са ми страшно удобни.

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря!  bouquetЩе си ги купя!  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 268
Kitikat,разби ми сърцето!Особено втория чифт-червенитеееее

# 54
  • Мнения: 1 021
След постинга на  kiticat , вече е сигурно, че няма да си харесам обувки тази пролет  Sad
kiticat как можа!

# 55
  • Мнения: 5 362
Момичета,харесах си едни чехли ,които се носят между пръстите-като този последния модел от темата ,но незнам дали ще са удобни-никога не съм носила такъв модел?
Страшно е удобно,поне за мен,разбира се.
Може да ти е леко кофти,докато свикнеш първите дни,но после ще забравиш за обикновените чехли Peace

# 56
  • Мнения: 5 140
Аз пък си търся нещо такова:    

На Sketchers са.
Виждали ли сте някъде такива тук в Сф

# 57
  • Мнения: 437
ооо kiticat, това са обувките... изклчае първите два модела... Имам едни подобни.. и съм с тях сега.. ама са на 2 годинииииииии.. искам новииииииииии

# 58
  • Мнения: 299
Нищо още не съм си купила.Много се запалих по обувките тип "балетна пантовка" след темата,която беше пусната за тях,ама още не съм си купила.Аз задължително имам по едни ниски обувки,като реша да се разхождам трябва да ми е удобно.


Ей това много ми харесва,                          А това бих го носила с кеф,
нещо такова ще си купя.                            само че не всеки ден,че са
А и златното се водело модерно                малко високички Mr. Green
този сезон Peace                                                                                                                           


 Peace Peace Peace  съгласна съм с теб , това бих избрала и аз      Hug Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097

Скечърс са много яка марка  Peace
На мен ми донесоха маратонки от Щатите и съм много доволна  Peace
А на Калина само такива гуменки и маратонки й взимам - има магазин на Пиротска, но са само детски.

Що се отнася до дървените чехли - кокалчетата от вътрешната страна на краката редовно ми бяха разранени - не знам какво правя, ама явно замятам крака от време на време и се ритам... ooooh!
Гледам, че не съм била единствена... Wink

Общи условия

Активация на акаунт