Гевреци и боза, хапват ДОБРИЧки деца (28)

  • 11 039
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 958
Къде ще ходиш, бре, Арчелка??? Уикенд със симпатичен набор-гинеколог? С какво смяташ да го изненадаш?  Wink Само да не се вържеш сега   Laughing
ar4elka, не я мисля - шапка на тояга днес и утре  Wink Sunglasses Party

mama_Blue, туй слънце съвсем ни стопи мозъците  Laughing и силичките  Joy
А срещичката, ако се организираме всички, направо трябва да слагат трибуните  hahaha

gabriel2, какво като си без Гого, някои може да са със 2- ще ти преотстъпят едно за час... Mr. Green
Тъй ами, може и двете  Wink

Следващият ще е на св.Георги в парка.
Вярно ли? И къде ще е? Че да не взема да изтърва да го запечатам  Wink

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Добър ден и от мен.

Днес съм на сватба, ако не ми мине котка пътя. Mr. Green Два дена бягах по магазините и нищо не си харесах. ще вадя стари костюмчета от архива.  LaughingОбаче с обувките съм зле и сега се опитвам да ходя на едни токчета, а нещо ми се кривят краката. Така че търся официални обувки а заем, номер 36/37 Joy Обещавам да не го мачкам много от хората.

Наистина ли ще има друга паметник или е шегичка. Като знам този колко години отлежаваше, той майсторът щеше да умре, преди да си види творението.

Лек ден на всички.

# 17
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Здравейте и от мен!Приятни разходки!

# 18
  • Мнения: 2 821
Съвсем в началото на парка, над подлеза вчера видях, че правят арматура за изливане на бетон...сигурно там ще има паметник newsm78

# 19
  • Мнения: 110
Здравейте.Ние днес минахме контролен преглед,малката е добре вече.Гърлото и е пушка,още има малко да се чисти от храчките и ще пием АБ до утре вечер.И на есен за имунната система,че сега не се пиело.Ще наблегнем повече на витамините.Мен също ме пишете за срещата,ние можем преди обяда към 9.30-12 /когато отиваме за кихнята/.Следобед спим и едва към 17 ч сме свободни ама тогава не слизаме чак до центъра.Утре мисля да заведа малката на детския кът в морската градина във Варна.Нали сме на гости на баба и дядо.Лек ден на всички.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 958
Съвсем в началото на парка, над подлеза вчера видях, че правят арматура за изливане на бетон...сигурно там ще има паметник newsm78
И аз се чудих там с какво са се захванали, а то виж. Браво!

# 21
  • Мнения: 166
Оу днес голяма разходка направихме с Ддиди-деми,и седнахме на "Мечока Бен"там пък случихме на два бала и голям банкет та така ни се доигра.Ирешихме да ви предложа срещичка по нощите та да можем да разкършим снагите малко,ако сте съгласни аз мога да уредя там местенца нали се познавам със собствениците,та ще ми е лесно.

# 22
  • Мнения: 3 810
Ани, къде е тоз мечок?
Утре ще ме вземете ли и мен, че моя клечок е на работа? Laughing

# 23
  • Мнения: 166
МИМИ зад летния театър е мечока бен.
И моя има политически ангажименти така,че ще те вземем с нас.

# 24
Здравейте на всички от Добрич Kissing Heart Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 810
КЪМ 12.10 съм там- чакай ме мечо!

Jenia`, добре дошла!

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ани, хич не е лоша идеята  Hug Hug Hug Колкото се съберем, съберем. Трябва само ден и час. Предлагайте  newsm68

Jenia', здравей и добре дошла  welcome

# 27
  • Мнения: 377
И аз съгласна!  и за деца назаем и за вечерната среща !:hug:
Ама сега по баловете няма ли да е пълно?

# 28
  • Мнения: 2 821
Хайде на вечерна среща, че имам да наваксвам....ама как все се пада на съпружеското тяло да излиза по мъжки Rolling Eyes, а аз все немога да се уредА по женски..тюх... Crossing Arms
Аз предлагам като ще е вечерно да е след 8..вече е светло. Какво ще кажете?
Ама сега по баловете няма ли да е пълно?
уф, вярно... newsm78

Jenia` , добре дошла и от мен!

Хайде стискайте палци за нашите на Евровизия-та Wink

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 958
Да, съгласна съм да е след 8  Laughing макар, че малкото ще омрънка света, ама вярвам, че баща му ще се справи.
Анито била вътрешен човек - ще урЕди нещичко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт