Снимки на истинско раждане

  • 46 909
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 663
Оф, бременните момичета по-добре да си останат в неведение.
Peace
Hug

# 16
  • Мнения: 3 416
не съм отворила всичко,но мисля,че ще раждам секцио.........

# 17
  • Мнения: 617
По добре недей да гледаш

и аз мисля така

# 18
  • Мнения: 1 367
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 371
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy
Хе хе, и аз това си помислих. Нас тука задължително ни искат обръснати, а там....  newsm78

Наистина е добре бременните да не гледат снимките, особено пък тези обозначени с червени звездички, но най-вече първата такава...
Все едно казваш - Я, отворете първия файл обозначен със звездичка!  Mr. Green
 Hug

# 20
  • Мнения: 46 518
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy

Аз за себе си  не мога да си представя и един косъм не мога да изтърпя по принцип, камо ли, ако тръгна на доктор, но извън България мисля, че се препоръчва да не се пипа нищо, защото при избиването на косъма, мястото се инфектира. Ако се наложи епизиотомия, тогава се минава с машинка (само мястото, на което ще се прави).

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ох, тъкмо си хапвах и видях някой снимки  Confused
По-добре наистина бременните не отваряйте снимките.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Много бързо приключих с гледането - май не трябваше да го започвам въобще

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Защо се товарите излишно?

# 24
  • Мнения: 1 317
Аз си имам моето секцио снимано и незнам защо, ама хич не ми изглежда страшно, може би защото съм си аз. Ама от тези снимки понастърхнах.   Confused

# 25
  • Мнения: 686
ама вие какво очаквахте.Когато сме раждали от нашата гледна точка не са се виждали кървищата,но това не значи,че ги е нямало.И самото раждане не боли толкова,болят контракциите,а те няма как да се видят на снимката.Пък и тази болка се забравя веднага след като гушнеш бебо.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много бързо приключих с гледането - май не трябваше да го започвам въобще
Sick

# 27
  • Мнения: 2 936
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy

и аз това мислех да попитам  Sick

"мацки"....това са .... направо се погнусих!!!!  #Crazy

# 28
  • Мнения: 3 456
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy
Тъкмо това си мислех и аз...

# 29
  • Мнения: 2 309
Смятам,че космърлаците на родилките са мнооооооого гнусни,сравнение със самото раждане Peace
Всъщност - раждането е красив процес,независимо как ще протече.В крайна сметка,така се появяват нашите деца Hug WinkНай-големите сладури на света Wink

Общи условия

Активация на акаунт