Снимки на истинско раждане

  • 46 947
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • до канала
  • Мнения: 518
Maria.St страхотни снимки
И айде стига спам. Който може да даде линк по темата, да го направи. Авторката не иска мнение дали стават снимките за гледане от бременни, нито поставя критерии относно обезкосмяването  Mr. Green
подкрепям те Peace

# 46
  • Мнения: 3 506

Много красиви моменти имаше в това филмче. Отдавна не ме бяха налягали мисли, че ми се ражда отново  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 362
дано не звучи дребнаво,ама тези мацки за обезкосмяване не са ли чували?  newsm78 и то не само заради удобството,ами и заради хигиената  #Crazy
Точно това си помислих и аз Wink Peace
Изглежда ужасно нехигиенично...,уф Sick,а пък млади жени бее...!

Иначе материалите са интересни,но вече като си от другата страна Mr. Green
Бъдещите мами наистина,че може да си ги спестят!

# 48
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Наистина, който е решил за нормално раждане, по-добре да не гледа.

А като си преминал вече, ти е все тая, аз например ги гледах с голям интерес, даже и сайта ми е запаметен.

# 49
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ако някой иска да види бебче веднага след като е излязло, ето: http://www.kenrockwell.com/ryan/images/2006/KEN_7510-cord.jpg

# 50
  • до канала
  • Мнения: 518
качеството не е мн добро но все пак: http://www.vbox7.com/play:a5409201

# 51
  • Мнения: 1 367
какво извратено,сбъркано или абсурдно има в това да се грижиш за хигиената и за естетиката на тялото си?след като не можем да избегнем обезформянето по време на бременността,а и доста след нея,дай сега да заприличаме на неандерталки...малко преди да родя коремът ми ходеше два часа преди мене,от месеци не можех да се видя отдолу и пак се почиствах...с напипване и по спомени кое къде беше  Laughing беше трудно и дори опасно упражнение,но нито за момент не допуснах големия корем да ми попречи.
И още нещо-тук прочетох мнение,съжалявам,че забравих от кого,че не е редно цялото семейство заедно с другите деца да присъства на раждането. Подкрепям напълно!!! Питам се дори доколко е уместно и бащата да бъде там. Оставям настрана риска да припадне при кървавата гледка и лекарите да се видят в чудо на кого по-напред да помагат. Но дали после същата тази широко разчекната пред очите му жена с кървящо 10 сантиметрово разкритие,ще бъде желана сексуална партньорка  newsm78  #Crazy ?

# 52
  • Мнения: 3 506
Steli76, изобщо няма да ти коментирам постинга, защото не казва нищо по темата. Не мога обаче да се въздържа от един въпрос - нали не си представяш, че "горката" "разчекната" родилка има 10-сантиметрова дупка между краката  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 1 317
качеството не е мн добро но все пак: http://www.vbox7.com/play:a5409201


Това е точно моето секцио, ама сега се чудя как да го махна от там, май не беше удачно да го пускам  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 22:53 от eleonor@

# 54
  • Мнения: 1 367
Мария,аз не съм раждала "нормално",а секцио,но все пак имам известни познания по въпроса,така че иронията тук е малко неуместна. Опитах се да се поставя на мястото на мъжа,който следи отблизо раждането на жена си,и да си отговоря на въпроса как ще изглежда тя в очите му като секс-партньорка. Не ангажирам никого с мнението си,но съм против присъствието на мъжете в родилната зала. А колкото до това дали постингът ми казва или не казва нищо по темата,ще си позволя да напомня,че именно аз започнах разговора за интимната хигиена. Постингът ми беше коментар на едно изказване,според което да се грижиш за това е "сбъркано" и "извратено".

# 55
  • Мнения: 3 506
Ако си прочетеш постинга отново, може би ще разбереш иронията ми Simple Smile

Както казах изобщо не желая да коментирам тук окосмяването и обезкосмяването - ако ти си подхванала темата, още по-лошо. Не подхващай тук и темата за татковците - тя също няма нищо общо със "снимки на истинско раждане".

Ще ти кажа само, че има доста татковци, които са видяли отблизо раждането на децата си и това само ги е сближило още повече с жените им. Но ако искаш още да коментираме този въпрос, изнеси го в отделна тема.

# 56
  • Мнения: 10 758
Какво значи - "Моля бременните да не гледат"?
Може би, ако го видят и ще се откажат да раждат ли Thinking
Айде стига бе ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 735


Пипинка, затова пък ето това последното и цялата поредица са едни много красиви изказвания.  Аз може да прекалявам с предпочитанията си към естественото (макар че как можеш да прекалиш с нещо, което е естествено - т.е. нормално? можеш да прекалиш с нещо изкуствено, с превземките, с опитите си да станеш нещо различно от това, което си), ама не ви разправям колко ми е противно да гледам бръснатите ви голи охлюви. Ваши са си - правете си ги каквото си искате. Но коментарите ви са просто извратени, сбъркани, абсурдни. Отвратих се, не от космарлаците, а от вашите думи. Повдига ми се.  Sick
Подкрепям!!!  Peace

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Макар че ще се повторя-не виждам нищо шокиращо в снимките. Защо на някой му е странно, че са кървави, ами естествено е. И защо наистина бременните да не гледат, те какво си представят, не са наясно с нещата ли?
Мен повече ме смутиха снимките на умрялото бебе, отколкото епизотомиите.

# 59
  • Мнения: 3 161
какво извратено,сбъркано или абсурдно има в това да се грижиш за хигиената и за естетиката на тялото си?.....

Но дали после същата тази широко разчекната пред очите му жена с кървящо 10 сантиметрово разкритие,ще бъде желана сексуална партньорка  newsm78  #Crazy ?

Що не четеш по-внимателно, мило майче? Нищо извратено не виждам нито в това да се бръснеш, нито в това да не се бръснеш... въпрос на личен избор, който при това няма нищо общо с хигиената. Извратени са коментарите ви от сорта "Ауу, колко гнусни космарлаци" - така сте се фокусирали върху тези косми, че измествате дискусията за раждането и се вторачвате в окосмяването. Ето това именно намирам за извратено.

Колкото до присъствието на таткото - ами моят не се отврати, а се просълзи на няколко пъти и най-вече като видя излизането на бял свят на детето си. Няма по-вълнуващо събитие от това. И после едва дочака да мине карантинният период.

Общи условия

Активация на акаунт