Снимки на истинско раждане

  • 46 934
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Макар че ще се повторя-не виждам нищо шокиращо в снимките. Защо на някой му е странно, че са кървави, ами естествено е. И защо наистина бременните да не гледат, те какво си представят, не са наясно с нещата ли?
Мен повече ме смутиха снимките на умрялото бебе, отколкото епизотомиите.
Ох, и на мен ми стана гадно от тия снимки.

# 61
  • Мнения: 521
уххх ,хем съм раждала ама найстина си бяха малко фрапиращи отначало снимките #Crazy #Crazy
Но после си ги доизгледах всичките

И на мен ми стана много гнусарско от тез космарлаци- Sick само в БГ ли е задължително да си отдолу изчистен Joy Joy Тез не са ли чували за бръсначки поне ако не за коал маска Joy Joy

не се погнуусих от толкоз от раждането отколкото като видях  един космат ГЪЗ Joy Joy Joy насреща ми  Sick Sick

Мани, мани косматия Гъз май беше най лошата гледка  Shocked

# 62
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Цъ, като раждаш не мислиш за кървища и как изглеждаш, споко GrinningСамо аз ли не попадам на толкова страшни, или нещо съм се извратила Twisted Evil

   И аз. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 423
Оф, бременните момичета по-добре да си останат в неведение.
Peace
Абсолютно си права. Аз направо щях да припадна, хем съм гледала доста филми по Discovery,ама това си беше направо real. Честно казано направо ми се отщя да раждам нормално, макар че и секциото си е кървава баня. добре че от тозикорем няма да виждам нищо Tired

# 64
  • Мнения: 3 506
Честно казано направо ми се отщя да раждам нормално, макар че и секциото си е кървава баня.

Ми погледни отново тогава снимките на секциа-та, има една много готина - дето показват как цялата матка на жената и е извън корема в ръцете на доктора, който я оглежда. Има и няколко, на които ясно се вижда как буквално ти разпарят корема на две и ти разместват вътрешностите, за да извадят бебето. Това по-красиво ли е? Или по-приятно?

# 65
  • Мнения: 4 965
На мен лично снимките ми бяха интересни. Също и филмите по Дискавъри и Риалити. Не виждам нищо фрапиращо в този нормален процес. Дори и собствената си операция бих гледала, ама се погнусих от кръвта в отражението на лампите в операционната.
Много по-гадно ми беше, когато чаках да ме вкарат в операционната и лежах (вече ме беше хванала упойката) на количката в самото родилно и буквално на 1 м. от лицето ми една жена роди.
Окосмяването също ми се стори отблъскващо, но пък не съм виждала снимки без окосмяване и не знам дали няма да са още по-шокиращи.
Но пък това с мъртвото бебенце беше буквално някакво извращение - особено като го гушка баткото и после със снимката. Направо си изповръщах червата. Като си помисля, че моето детенце беше почти толкова голямо - снимките ми се струват лудост/перверзия.
Дано наистина бременните не гледат поне снимките с червената звезда - може да им стане зле (щом на мен ми се обърнаха вътрешностите).
Май наистина е по-добре да не се публикуват подобни снимки, а ако някой се интересува да си ги търси в Гугъл. newsm78

# 66
  • Мнения: 1 273

Но пък това с мъртвото бебенце беше буквално някакво извращение - особено като го гушка баткото и после със снимката. Направо си изповръщах червата. Като си помисля, че моето детенце беше почти толкова голямо - снимките ми се струват лудост/перверзия.
Дано наистина бременните не гледат поне снимките с червената звезда - може да им стане зле (щом на мен ми се обърнаха вътрешностите).



Ето това беше много гадно, ненормално (не знам коя дума да ползвам). Знам, че в живота се случва, но такова нещо е направо  #Crazy. То снимки, роклички, гушкане ...... SickСега вчерашния спор за снимките за аборт ми е направо смешен. А за космите-- нямам нищо против  в крайна сметка това е нормалното  Peace

# 67
  • Мнения: 3 506
На сайта беше изрично написано какви снимки има, защо ги гледате? Всеки изразява чувствата си по различен начин, не бих си позволила да съдя жената, която е преживяла това  Sad

# 68
  • Мнения: 1 733
Еееееееееее, ужасно е просто!!!!!!!!!!!!

# 69
  • Мнения: 4 965
На сайта беше изрично написано какви снимки има, защо ги гледате? Всеки изразява чувствата си по различен начин, не бих си позволила да съдя жената, която е преживяла това  Sad

Пише само, че бебето не е оцеляло и има снимки от погребение. Погледнах ги, защото аз нямах възможност да погреба своето дете.
Но не очаквах подобно нещо - това е гавра за мен и тормоз на другото дете. Съжалявам, но имах нужда да споделя мнението си. За мен това е подигравка със самото дете.
Няма да коментирам повече, за да не разстройвам никого.

# 70
  • Мнения: 4 965
А по въпроса с обезкосмяването - темата е дискутирана многократно в "Красива мама" и е въпрос на личен избор. В случая няма нищо нормално или ненормално, а е въпрос на удобство и на усещане за собственото тяло - всеки да си поддържа каквато растителност му харесва  Mr. Green.

# 71
  • Мнения: 3 506
Пише "Включва снимки, направени след нейната смърт, както и снимки от погребението". Съвсем точно казано. Иначе аз също само споделям мнение (по този въпрос). Може би тя приема нещата по друг начин. Може би за нея е било по-гадно да изолира другото дете и да се върне ревяща вкъщи, без да му дава обяснения. Може би не е искала като се прибере у дома да крие снимките и да се тревожи дали братчето няма да ги намери и да изживее това, без да сподели с нея. Може би... Просто всеки човек е различен и преживява по своему...

# 72
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Разбирам колко ужасно може да е да видиш такива снимки (уточнявам - снимки на мъртвородено бебе, снимано облечено и нагласено с родителите и другите деца от семейството), особено ако човек го съпоставя с най-лошия си кошмар (преживяването на същото), но някак на мен ми звучи гадно да се използват  определения като щях да повърна`, перверзно и прочее, съпоставени към човешка трагедия и едно беззащитно малко човече, което дори не е успяло да си поеме въздух...
Гледала съм на доста места из нета подобни снимки . Не ми изглежда ужасно, нито ненормално... шокиращо със сигурност, защото е много силно емоционално заредено, но ако това им помага да преживеят по-лесно скръбта си, защо не.
Относно реакцията на децата, ще споделя само това, което беше казала една кака за гушкането на мъртвородената си сестричка в болницата - I didn't get to hold my baby enough.
В общи линии възрастните винаги грешим, когато смятаме, че децата преживяват нещата като нас.

# 73
  • Мнения: 101
Първоначално нормалното раждане ми се стори страшно, но само докато не видях секциото Closeособено снимките с червената звездичка приличат на кървава баня #CrazyОпределено аз предпочитам нормалното/ако ще мога да избирам де/.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 064
Хммм, пак ще кажа - преди да родя гледах такива снимки (от нормално раждане), и не съм се потресла особено. Исках да знам какво се случва.  Обаче, мъртво бебе - не! Не искам и да си го помислям, камо ли да го виждам на снимка. Мога да приема различните начини на хората за справяне с мъката, но не мога да приема любопитството на някого да види точно това Naughty

п.п. Колкото до космите... смешно е да се коментира. Въпрос на вкус и мода. Нищо общо с хигиената. Тези косми са там, за да предпазват от мръсотия - всичко в природата си има смисъл. Аз лично се обезкосмявам частично, ако това интересува някого Laughing

Общи условия

Активация на акаунт